Керівництво 188 ОВК не радиться з її членами, ким заповнює вакансії технічних працівників

Керівництво 188 ОВК заповнює вакансії технічних працівників на власний розсуд і не радиться з іншими членами комісії.

Про це НГП заявила член комісії Людмила Студницька.

Вона розповіла, що минулого тижня на засіданні ОВК був затверджений перелік технічних працівників, куди ввійшли бухгалтери, юристи, машиністи, системний адміністратор. Сьогодні ж, каже Студницька, голова комісії і її заступник почали підбирати людей на ці посади.

“Мені зателефонував Варцаба (заступник голови 188 окружвиборчкому – НГП) і поставив перед фактом: йде підбір людей на роботу безпосередньо головою комісії. Я йому заперечила, що це неправильно, оскільки окружна виборча комісіє є державним колегіальним органом і на своєму засіданні повинна затверджувати персонально кожного претендента на технічні посади. Так було на останніх президентських виборах. Про це також гласить стаття 33 закону про вибори”, – пояснила член ОВК.

У коментарі НГП заступник голови 188 ОВК Сергій Варцаба зазначив, що “голова комісії, відповідно до законодавства, здійснює підбір працівників, які, як вона вважає, будуть працювати”. Далі Варцаба заявив, що законодавство не визначає, те, що би голова ОВК виносила на затвердження комісії персональний склад техперсоналу. А потім додав: якщо у когось з членів комісії виникнуть запитання щодо кандидатур, керівництво ОВК винесе це на засідання.

“Якщо хтось з членів комісії матиме претензії до персоналій техпрацівників, то ми це обговоримо на засіданні ОВК”, – наголосив Варцаба.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.