Хмельницький міський голова завів в ОВК “своїх” людей через партії-“прокладки”

Хмельницький міський голова Сергій Мельник, який має намір балотуватися на позачергових парламенських виборах у 187 виборчому окрузі (м. Хмельницький) як самовисуванець, заповнив представництво окружної виборчої комісії №187 людьми, які працюють у комунальній сфері міста.

Сергій Мельник. Фото Віталія Тараненка

Сергій Мельник. Фото Віталія Тараненка

До складу ОВК потрапило одразу троє працівників комунального підприємства “Хмельницькелектротранс”. Що цікаво – зайшли вони за квотами партій, які на виборах до ВР 2012 року працювали на перемогу Партії регіонів.

Зокрема, членами 187 ОВК стали: диспетчер “Хмельницькелектротрансу” Ірина Чайка, яка зайшла від партії Зелених України; комендант гуртожитку тролейбусників Ніна Солтик, яку висунула партія Наталії Королевської “Україна Вперед”; машиніст по пранню спецодягу “Хмельницькелектротрансу” Оксана Баранівська, яку висунула Українська платформа “Собор”.

Крім того, Мельник, як потенційний кандидат у нардепи, може розраховувати на підтримку ще одного члена ОВК Ніни Жедік (квота “Нашої України”), яка працює бухгалтером хмельницької школи-інтернату №2.

Загальна чисельність окружної виборчої комісії №187  становить 18 осіб.

Як відомо, позачергові парламентські вибори відбудуться 26 жовтня.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Все по феншую.Полоска “ЧОРНА”, полоска “БІЛА”.
  Спочатку він бухгалтер партії ПР, потім мер від ЮЛІ, далі прогіб перед Ядухою, а тепер просто САМОВИСУВАНЕЦЬ.
  “НЕ РОДИСЬ КРАСИВОЙ,А РОДИСЬ МЕЛЬНИКОМ!”

 2. в цьому окрузі буде боротьба, якщо піде Симчишин. тоді 50*на 50
  якщо Симчишина не буде, то Мельник набере 50%.
  сьогодні про все взнаємо.

 3. Симчишин немає лекторату,як у Медьника. Мельник проходить,це його шанс. Симчишин мріє,це зрозуміло,але він ніхто для Хмельницького.Свобода забагато взяла на себе. Симчишин ще нічого,всі решта тупі,як внутрішньо,так і зовні. Стебло іде по цьому округу,маразм повний. Вона дійсно тупа?

 4. Симчишин!!!!тільки він здолає
  але то всяке буває
  адмін ресурс якщо програє то він стане мером міста
  всі за нього будуть!!!!!!!!!!

  хмельничани пускайте того мельника в раду хай там сидить сраку відсижує
  а ми будемо мати свого народного мера!!!Симчишина!!!й нарешті буде толк в місті!!!!

 5. Дивіться реально на речі. Писати можна будь що,але це правда,що найбільший лекторат у діючого мера. Він проходить 100 відсотків. Симчишину трохи зарано рипатись. Гончар просто мрак,кажуть,що він хоче в мери,якщо Мельник пройде. Але тупіше Гончара немає нікого!!!!!!!!

  • якраз такі як Симчишин мають бути депутатами. Лідер майдану, тягне роботу в області. молодець.

   Мельник також не поганий варіант.

 6. Симчишин – незнаю я особисто не маю довіри до ВО “Свобода”, хоча він не найгірший мер. Я вважаю мером має бути “свіжа” людина, менеджер та серйозний бізнесмен який сам своїми руками його зробив а ненакрав грошей і веде його чесно і сама головна складова чесний. Що до Мельника він просто ідучи в ВР на мою думку зраджує нас, хто що б, не казав він гарний фінансіст, і розумний менеджер, да він слабохарактерний і піддається впливу певним особам, але без команди він нічо і ніхто.

 7. Да ну. Тогда Мельнику в комиссии можно приписать каждого члена комиссии они ж все хмельничане. Он правильно делает что идет в депутаты. За четыре года партия регионов обобрала местное самоуправление до нитки. Напринимали законов диктаторских, все узурпировали в Киев. Теперь надо возвращать. Кто как не мэр лучше всех знает проблемы? К тому же он финансит. К тому же грамотный, знает что для самоуправления лучше. Все правильно.

 8. рейтинг по Хмельницькому
  Симчишин 24%
  Мельник 21%
  Лукашук 16%

  Лукашук йде по списках, то лідер Мельник 26%
  Буде боротьба

 9. інсайд від Свободи: Симчишин не йде на вибори. Мельника можна вітати з перемогою.

 10. Звідки рейтинг у картавого Симчишина? Його поотивно слухати,але нехай спробує. Коліщак в сотий раз пробує . Все

 11. логика железная – нада выбирать нового, чесного, который не был при власти…!!!, а Мельник выиграет потомучто он хороший ….

 12. Я за Мельника! Знаю і вірю, всі погані комети мені байдужі!!!!!!!

 13. Мне тоже больше Мельник по душе. Спокойный, уравновешенный, грамотный.

 14. пуста дискусія.
  Симчишин не балотується.
  Мельник вже одною ногою в Раді, другою на підході.
  питання тільки що буде з містом?

 15. Дискусiя нiби вже Мельник депутат ВР. По-перше вiн йде на вибори по 187 округу це тiльки частина мicта, який рейтинг серед кандидатiв по iншим округам?По-друге якщо вiн такий добрий мер делегувати треба iншого кандидата у ВР. По-третэ нехай кожний вибираэ за своiм бажанням а то рейтинги границ поганий. Виборець самостiйно разберется кого делегувати у ВР.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.