В окрузі Лабазюка завівся двійник хмельницького бізнесмена Коліщака

Центральна виборча комісія зареєструвала ще 3 кандидатів у депутати Верховної Ради, які балотуються в одномандатних виборчих округах Хмельниччини, на позачергові парламентські вибори.

Зокрема, в окрузі №192 (місто Дунаївці, Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони) балотуватиметься Ольга Браславець. Вона є директором колективного торгівельно-виробничого підприємства “Аліна”, член політичної партії “Наша Україна”, але йде як самовисуванець.

В окрузі №190 (місто Шепетівка, міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони) зареєструвався Сергій Процюк, який працює фізичною особою-підприємець у Києві.

А ось в окрузі №188 (частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681427 –681454, 681559), Волочиський, Хмельницький райони) з’явився двійник хмельницького бізнесмена Олег Коліщак. Щоправда, цей Коліщак з Харкова і є тимчасово безробітним.

У передвиборчій програмі Олега Коліщака говориться, що він добиватиметься у ВР, якщо туди потрапить, руйнування злочинного зв`язку між владою та капіталом, проведення люстрацію, та покараннвинних в загибелі людей на Сході України та під час подій на «Євромайдані».

Таким чином, на п’ятницю, 12 вересня ЦВК зареєстрував 6 кандидатів у депутати Ради від Хмельниччини.

Позачергові парламентські вибори відбудуться 26 жовтня.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Лабазюк тобі ганьба!!!Лабазюк так хоче в Парламент там плотить мільйони доларів від Партії регіонів .Ганьба зраднику -лабазюку!

 2. Лабазюк -це Ядуха! Будьте обережні депутат – зрадник!

 3. ЯКЩО ЛАБАЗЮК НЕ ВИЗНАЄ СВОЮ ВИНУ -ВІН Є НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА!

 4. Колектив 33 , просто Молодці , гарно попрацювали.
  http://33tv.com.ua/index.php?route=product/product&manufacturer_id=16&product_id=636

 5. який то фільм?? 33 канал то канал Кольгофера з Коліщаком а вони будуть обсирати всіх й вся їм не угодним
  а “шестьоркою” вних є Діма Беспалов… на побегеньках в Ксенжука ..який винени всім як земля колхозу от й щоб віддати борги майже в 200 грн. буде обливати гівном на тих на кого вкажуть його “хозяєва” аби відробити борги

  Ви за таких будете голосувати???

 6. Та при чому тут той Лабазюк?? що він вам дався … який би він там не був але щось робить… а ці то тільки піздять я щось не бачив й не чув щоб ці хлопці для міста чи там чи району зробили?? що зробив беспалов для району де він є депутат??? а нічого…
  що зробив Коліщак для Хм.району?? нічого землі розікрав розпродав… що вони обидва зробили для міста?? ніхера…
  Коліщак без грошей ніхто а де він їх взяв??? наїбав Чекмана й все.. малого чекмана … що той зараз ніхто й звуть ніяк ..

  за таких не те що глосувати їх тут зовсім не треба

  а Лабазюк? а що Лабазюк…тут справа не вньому…

  так само як рівняти Герегу який дає рабочі місця вкладає кошти в округа реально допомагаючи а не як Оксана Кольгофер в садок пішла з канафєтами а їїї поперли от сєль…бо не ведуться на цю пані… от то і є підтвердженням недовіри народу!!!!!

 7. Совєтнік ти помолився на 200 грн а 150-160 тисяч гривень
  при тому що Беспалов ходв до всіх клянча гроші навідь до ворогів…

  а зара він та такій посаді… йогож поперли з тої посади по автодорогам але бачу лишився…зетерли ті хто борги його оплатили…а тепер він тявкає куди скажуть…бо тре відробляти
  а ще на майданах тусили… Правого Сектора на них немає….

 8. та не молився я а помилився неук..)))
  його борг то близько 200 тисяч гривень
  ну хай 160 тисяч але то гроші…

 9. Свобода вас усіх змете!!!Самий кращий кандидат то Симчишин!!!!
  Беспалов ніхто
  Кольгофер…мафія

  Коліщак неук він освіти немав зовсім ніякоїїї тілька роки з 5 назад здобув вищу освіту то він нічим не кращий за -неука Януковича безграмотного зека

  а усі інші ….
  О Лаврентій колишній голова міської ПР який втік з міста коли його з виконкому Мельник вигнав (Лаврентій був замом мера)

  о цей супер кандидат
  його Ядуха призвав на фронт)))

 10. От повилізали щураки. І гроші є,і партіі знайшли.молодці слуги народу. Лаврентій самий порядний з цих усіх. Мельнику був неугодним,той все зробив,щоб Лаврентій не розкрив схеми зі Степановою(нач.фінуправління)

 11. Долбанутися!!! “Округ Лабазюка”… Що це за вотчина така? Хто за ним закріпив уже цей округ?

 12. нащо обманювати, де ви таке найшли?
  http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/WP033?PT001F01=910&pf7331=188

 13. Мельник мозги має і мером був хорошим,хто б що не казав. Його шанс пройти в нардепи,це і мавпі зрозуміло. Стільки бруду Тараненко на всіх виливає,тому і блокують його балаканину.

 14. Тричі в одну річку не ввійдеш. але Коліщак пробує

 15. Хмельниччині потрібні депутати, які будуть відстоювати, лобіювати інтереси людей в Києві, а не ті, хто дорветься до корита і буде набивати знову собі кармани, бо він голий і босий!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.