Підприємці продовжують наживатись на діабетиках. Профільний департамент скасував торги

Департамент охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації 12 травня прийняв рішення про відхилення конкурсних торгів з трьох лотів по закупівлі ліків з вмістом інсуліну.

Як повідомив Центр політичних студій та аналітики, про це зазначено у “Віснику державних закупівель”.

Причиною незакупівлі інсуліновмісних препаратів стало перевищення граничної націнки, встановленої Кабінетом Міністрів України, яка,  згідно з діючим законодавством становить 10 % до ціни, вказаної в реєстрі оптово-роздрібних цін на лікарські засоби.

Так, наприклад, один з учасників тендеру – ПАТ “Аптека 3І” за препарат «Ново Рапід  ФлексПен» запропонував ціну 145,95 грн, в той час як прийнятна ціна становить 117,12 грн. Ще більше «нагрітися» даний учасник хотів на продажі препарату «Левемір ФлексПен», за який зажадала 233,23 грн., в той час як з урахуванням націнки у 10% вона повинна становити 187,06 грн.

Пропозиція конкурсних торгів дніпропетровського учасника Товариство з обмеженою відповідальністю «БаДМ» теж була відхилена, оскільки націнка становила не 10%, передбаченим Міністерством здоров’я України, а 37%.

Отже, пропозиції конкурсних торгів були відхилені, оскільки вони не  відповідали вимогам документації конкурсних торгів. А за браком представлення пропозиції по трьох лотах, закупівлі інсуліновмісних ліків були відмінені.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.