В Кам’янці провалився діалог між владою, “Правим сектором” і громадою міста

Сьогодні в Кам’янці-Подільському в сесійні залі міської ради відбулися громадські слухання за участю депутатів міськради, громадських організацій та жителів міста. Головував на засідання міський голова Михайло Сімашкевич, організатор діалогу між владою і громадою.

Про це повідомляє кореспондент НГП.

Причиною цьому стала акція протесту представників “Правого сектору” та “Самооборони” міста, яка спричинила перекриття руху біля мосту. Тоді вони вимагали відставки директора комунального підприємства “Міськтепловоденергія” Валерія Гордійчука.

Першим до слова буквально увірвався голова громадської ради Олег Гільовський, який заявив, що через акції “Правого сектору” боїться з дитиною вийти в місто. Олександру Кравченку, голові міського осередку “ПС” Кам’янці-Подільському, члени “Міської варти” дали на відповідь лише кілька хвилин, після чого почали виводити Кравченка із зали. Після втручання депутатів та мера Олександр таки повернувся в сесійну залу.

Близько години виступав Валерій Гордійчук , який розповідав про здобутки на посаді директора підприємства, як він розпочинав професійну діяльність та відповідав на запитання мешканців міста.

Зокрема депутат міської ради Вадим Мендограло запитався, чи працівники “Міськтепловоденергії”, які в четвер приїхали на акцію протесту, були на в цей час на роботі, чи в них був вихідний. А також хто оплатив автобус на якому вони приїхали.

“Ми працюємо вахтами. З вахти ми не зможемо зняти людину, а ті люди, які приїхали – були не на вахті. Автобус оплатив “Правий сектор”, – заявив пан Гордійчук.

[B-yakexQtA0]

Після цього запитання стосувалися здебільшого особистих проблем: автономного опалення, високих тарифів, стану теплотрас та інші.

Після виступу Гордійчука до мікрофону підійшов таки представник “Правого сектору” Олександр Кравченко, який заявив, що тут “для того, щоб відповісти на всі питання, розвіяти всі міфи, дати коментар, і по можливості відповісти, щоб в нас ці питання не вирішувались так радикально, як в четвер.”

“Ця акція (блокування дороги в четвер, – НГП) була проведена для привертання уваги громадськості до тих проблем, які ми маємо. Коли проблема набуває суспільного розголосу, або резонансу, вона піднімається на широкий загал і тоді впливи на її вирішення стають неможливими”, – пояснив пан Олександр причини проведення попередньої акції.

Ще близько 10 хвилин тривав виступ “Правого сектору” допоки активісти новоствореної організації “Громадська варти”, яку пов’язують з ексцентричним головою громадської ради Олегом Гільовським, не почали намагатися знову вивести Кравченка із сесійної зали.

Виникла суперечка в ході якої молодики з “Міської варти” намагалися перешкоджати людям себе знімати. Як не намагалися депутати і міський голова заспокоїти пристрасті, їм це так і не вдалося.

[FIs-RHT2ERY]

Таким чином, Михайло Сімашкевич оголосив про закриття громадських слухань. Після прибуття міліції ситуація не заспокоїлась, лише за деякий час люди самі таки покинули залу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Чим больше будуть люди займатися корупционерамы, може й порядок появиться

 2. В Красилові назріває бунт.До влади прийшли перефарбовані лиси.Люди хочуть бачити люстрованих Ригіоналів.Закидається питаня чого пішов з посади Гаврішко,Бернадська,а в Красилові ці риги сидять.Почато збір підписів звертання до Турчинова,ставиться недовіра арсенюковому Білевичу і викрито оман Сабія.Геть від влади ригіоналів.

 3. Всі зміни в Красилові,яких так очікували люди-зміна очільника району з букви А на букву Б.І велика жирна крапка.Не збирався Сабій щось для Красилова міняти і не збирається.Причину красилівчани бистро вирахували..Але нічого і до Тягнибока дійдуть хто в нього так скажем ” соратник-брат”.Ганьба

 4. Особисто я за те щоб головою Красилівської районної державної адміністрації була Островська Н.В. Порядна і чесна людина.яка дасть раду в цілому по районі.Тільки з нею майбутнє нашого району.

 5. В Красилові влада по одну сторону ,громада по другу.Думка людей не чується.Вглох вірний депутат Сабій!Люди вимагають люстраці. регіоналам.Натомість,ці регіонали почали вірно служити новій владі і про Арсенюка вже забули.Ввіримо.От як би не бачили,де хто з ким спілкується,то може тоді лапши на вуха і Красилову Сабій міг би накласти.А так перед виборами Красилів “накладай! на “свободу”.Опорочили они себья.і сабія

  • Всі вибори голосував за Свободу! Тепер не буду! Вклад їх в майдан величезний, проте справу потрібно доводити до кінця1 А вони і Сабій і Симчишин святкують перемогу. Яка нафіг перемога? Прокурор області в робочий час зі своїми саталітами прокурорами районів на службових машинах зі службовим пальним і Червонюком, іншими мажорами святкував в Пархомівцях на приватному!!! мисливському господарстві день народження 8 травня. На сході траур, на вулицях Словянська трупи, а вони можновладці бухають і поют!!! Тільки презирство і тільки прививаю своїм дітям до таких людей. В цей агресивний час рахую потрібно, як не тяжко буде себе переконати – проголосувати за Порошенка, згодом підняти з колін державу, відбудувати армію, прийняти на роботу нових ментозаврів (не тих, які тільки побачивши териристів валять в штани, а дійсно професіоналів), суддів і тільки тоді дати в РИЛО ПОКИДЬКАМ!!! А що витворяє дама з косою?? Напевно не лишилося в неї взагалі нічого людяного. А може і не було ніколи? Шукає алігархів фокусниця, а сама то хто??? Повірю, і проголосую за ЮЛЬКУ як тільки віддасть хоча б половину статків, які стибзила з Лазаренком, Ющенком і Кучмою. Слава Україні і дай нам розуму!!!

   • Микола а ти думав шо львівські дикуни кращі від донецьких. Бандераки гірші бо вони продажні, донецькі простіші. У львові викладачі в вузах береть страшні взятки а в донецьку так невміють, москалі не такі “шустрі” Так шо ХЕРОЯМ САЛА і їхньому бандері в пику.

 6. В Киеве стихло. Раду не штурмуют. Редиску не рвут. Майдан обезлюдел. Обозреватель Александр Роджерс связывает это с тем, что Правый сектор и сотни самообороны с прочими радикалами гонят на убой, на Восточный фронт, где они гибнут сотнями.
  В официальную статистику, озвучиваемую украинскими СМИ, попадают только военнослужащие регулярной армии и сотрудники МВД (у которых потерь почти нет, поскольку они в основном стоят на позициях вне зоны боевых действий).
  А члены Национальной гвардии, «Правого сектора», спецбатальонов, которые и осуществляют основные действия и вступают в боевые столкновения, в сводки потерь не попадают.
  Так, только 11 мая в ходе вылазки ополченцев было уничтожено свыше 150 бойцов Нацгвардии, причем большая часть в результате friendly fire (ошибочной перестрелки между двумя подразделениями Нацгвардии с использованием крупнокалиберных пулеметов, в результате которой взорвалась машина с боеприпасами). Во время самых активных боев численность только убитых ультраправых превышала триста человек в сутки. В целом же потери Нацгвардии и прочих военизированных формирований только убитыми уже давно превышают тысячу человек.
  Общая численность бойцов Национальной гвардии и спецбатальонов никому не известна, списки нигде не фиксированы: очень удобно для сокрытия реальной численности потерь. Использование выпущенных уголовников также позволяет не беспокоиться, что их кто-то будет искать. Кроме сотен тех, чью смерть просто замалчивают, есть еще списки «пропавших без вести», «дезертировавших» и так далее.
  Так, по данным моих источников в милиции Днепропетровска, уже больше половины спецбатальона «Днепр» списали в «дезертиры». Я не исключаю, что дезертирство действительно имеет место, потому что щедрость Коломойского — это мифическая вещь, не существующая в природе. Но я сомневаюсь, что несколько сотен человек с оружием могли незаметно скрыться из незнакомого для себя региона, так что, скорее всего, большинства из них просто нет в живых.
  Причем если сначала трупы вывозили на рефрижераторах в Харьков, где их сжигали в крематории, то теперь, после массовых потерь последних дней, под Славянск пригнали несколько экскаваторов, которые роют братские могилы, куда трупы сваливают беспорядочной кучей, а потом просто засыпают и разравнивают.
  Высокие потери объясняют и лихорадочную активность Ляшко, Арестовича и прочих по набору новых «спецбатальонов» — многие бойцы старых уже попросту мертвы.
  Фактически сотни евроМайдана, «Правый сектор» и прочих радикалов гонят на убой. Без надлежащей подготовки, вооруженных как попало, их шлют в современный аналог крестовых походов, чтобы избавиться от лишнего населения, причем самой гиперактивной его части (если вы помните историю, то из нескольких крестовых походов не вернулся вообще никто — их участники полностью погибли).
  И с точки зрения выживания власти это логично. Пока радикалы были в Киеве, они дважды чуть не штурмовали Верховную Раду, угрожая свержением правительства. Услать их умирать на «восточный фронт» — это оптимальное решение для власти Турчинова-Яценюка-Тимошенко.
  Скоро в связи с хроническим отсутствием денег будет обвал украинской экономики (отключат газ, посевная сорвана, прекращены инвестиции в производство, сцеживают техническую нефть из нефтепроводов), количество недовольных резко возрастет. Так что избавиться от самой активной и самой организованной части возможных протестующих — это, с их точки зрения, оправданно.
  Жители Юго-Востока, вопреки пропаганде киевской власти, никого не хотят убивать, они сидят в глухой обороне. Но когда на них идут в атаку, они дают сдачи по полной. Поэтому если вы хотите спасти своих сыновей, братьев, мужей и парней, которых власть шлет на убой, забирайте их оттуда любыми способами и под любыми предлогами.
  Чем меньше людей погибнет, тем сильнее сорвутся планы США по втягиванию Украины в гражданскую войну. Пусть лучше гибнут американские и прочие наемники — их не жалко.

 7. ПОДИВІТЬСЯ кого ви бачите в залі на цім маскараді?!
  Пані Магілат ніколи не була на майдні.Хоча була, коли через своїх зариганих посіпак намагалася вягнути в залу людей з майдану.
  За її фальш інтелегентістю ви бачите ще і таке!
  Мала можливість переконатися бо повірила, а тут в ПАНІ нічого
  незмінилося!https://www.youtube.com/watch?v=60WIfjN2044 Міняють “шило на мило” ,самі себе , а от толком ніхто і не може пояснити, Що вам та Рада дасть???? Що ви всі туди так рветися.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.