Привокзальну площу Хмельницького “підмарафетять” за 2,1 млн. грн

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами тендера 5 травня уклало угоду з ПАТ “Хмельницьке БМУ-69” на капітальний ремонт Привокзальної площі (зони відпочинку від вул. Проскурівської до вул. Шевченка) у Хмельницькому.

Загальна вартість робіт становить 2 млн. 100 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Як зазначено у документації конкурсних торгів для процедури закупівлі, протягом 123 календарних дні підрядник має зірвати асфальт та покрити тротуарною плиткою; відремонтувати каналізацію та фонтани; відремонтувати зовнішню мережу освітлення.

Привокзальна площа Хмельницького. Фото ye.ua

Привокзальна площа Хмельницького. Фото ye.ua

Також буде висаджено по 1250 штук незабудок та тюльпанів, 100 зимових айстр і 5 хост – декоративних рослин.

Єдиним конкурентом на тендері виступила приватна виробничо-камерційна фірма «Будкомп» (Хмельницький), яка запропонувала ціну вищу на 5,4%. Ця структура має всі ознаки фірми-“прокладки” – її розмір внеску до статутного фонду становить нуль гривень.

«Будкомп» у липні 2013 року виграло сумнівний тендер вартістю 2,5 млн. грн.

Як писало одне з місцевих ЗМІ, у серпні 2013 року на черговій сесії міської ради на реконструкцію привокзальної площі депутати виділили 1 мільйон 8 тисяч гривень.

Проектом передбачено розширити на три метри проїзну частину на ділянці від вулиці Шевченка до Проскурівської (залізничного вокзалу) у бік зони відпочинку та очікування потягів. Відповідно до умов ДАІ, заплановано перенести на відстань приблизно 50 метрів вперед (у напрямку руху в бік мікрорайону Ракове) зупинку громадського транспорту, влаштувати заїзну кишеню, і, відповідно, перенести пішохідний перехід.

Також планом передбачено реконструювати фонтани. Значну увагу буде приділено озелененню території. Так заплановано упорядкувати газони, досадити нові кущі, дерева та квітники. Також на площі встановлять 15 декоративних ліхтарів, 4 вуличних світильники, нові урни для сміття та лавочки. Старе асфальтне покриття зони відпочинку буде замінено на якісну тротуарну плитку.

Загальна площа території ремонту – 7 500 кв. метрів.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. а з МАПАМИ ТА БАЗАРОМ ++===ЩО залишать === брр. скільки дають гостям негативу про місто

 2. бычеград – херницкий /1% городских/ остальное -бычье.мэр соответственно – сельский бык , окружение его -роги. отсюда и соответствующуя архитектура и вонючий центр с орущей рекламой.пусть съездит в Винницу . там уже город там живет много городских , там и мэр -не рогалик.

  • Красивый город Хмельницкий, чистый, уютный. Зачем так ненавидеть место где живешь. Мой родной Кировоград во многом уступает Хмельницкому, наверное поэтому и остался здесь.

 3. Краще зробіть ремонт на базі оздоровлення дітей у чайці. Це буде здорово і вдячність від дітей.

  • Чайка отремонтированная, все нормально, ребенок каждый год отдыхает. Привокзальную надо делать. Сам дом вокзала какой-то не очень талантливый проектант делал, его бы какой-то поинтреснее сделать. Был бы Кирпа, был бы вокзал красивый, не успел, не дали.

 4. Давно треба було реконструювати цю площу. Зараз це притон для бомжів, циган, алконавтів, наркоманів та асоціалів.
  В інших обласних центрах біля вокзалів цього вже позбулися.

 5. а на картинці файно і Богданчик дивиця в світле житя

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.