Доки йшли тендерні торги інваліди ВВВ обласного госпіталю залишилися без пасок

Хмельницький обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни за результатами тендера 29 квітня уклав угоду з фізичною особою-підприємець Бідюк Василь Федорович на закупівлю хлібобулочних, кондитерських та кулінарних, борошняних виробів нетривалого зберігання.

Загальна вартість становить 186,9 тис. грн., повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Замовник застосував неконкурентну процедуру закупівлі “в одного учасника”, оскільки двічі перед цим торги скасовувалися. Головна причина скасування – невідповідність пропозицій учасників вимогам документації з конкурсних торгів. Це також стосується, зокрема, ФОП Василь Бідюк, пропозицію якого було відхилено.

Департамент охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації листом від 10.04.2014 року зобов’язав керівництво госпіталю негайно забезпечити закупівлю хлібобулочних виробів з дотриманням норм харчування ветеранів війни, відповідно до наказу МОЗ України №262 від 21.04.2009р. та не допустити перебоїв в організації харчування.

Натомість Комітетом з конкурсних торгів госпіталю внесено зміни до річного плану закупівель в частині закупівлі тільки хліба житньо-пшеничного (22260 кг), хліба пшеничного (21600 кг) та батону (5565 кг) на суму 186,9 тис. грн.

На переговори запросили фізичну особу-підприємця Бідюка Василя Федоровича, який приймав участь у двох попередній відкритих торгах та надавав найнижчі пропозиції конкурсних торгів по усіх лотах. Також він був переможцем конкурсних торгів у 2013 році.

Нагадаємо, що з моменту оголошення про заплановану закупівлю, а це січень 2014 року, обласний госпіталь інвалідів ВВВ мав намір придбати, крім хліба житньо-пшеничного, хліба пшеничного і батону, ще й здобних булочок (1500 кг), кексів (750 кг) і пасок (75). Однак через відміну торгів у кінцевому результаті від цих продуктів відмовилися.

госпіталь-закупівлі

Як відомо, згідно з річним планом закупівель на 2014 рік, в обласному госпіталі інвалідів ВВВ була передбачена закупівля хлібобулочних, кондитерських та кулінарних, борошняних виробів нетривалого зберігання на очікувану вартість 233,4 тис. грн.

Довідка НГП. Щоденно на лікуванні у Хмельницькому обласному госпіталі  інвалідів Великої Вітчизняної війни перебуває 300 ветеранів та інвалідів війни, учасників бойових дій та осіб прирівняних до них. Відповідно до затвердженого середньодобового набору продуктів харчування, для ветеранів війни у лікувально-профілактичних закладах передбачено хліба  житньо-пшеничного – 120 грам  та пшеничного – 230 грам. Тобто щоденно для харчування ветеранів госпіталю необхідно купувати 105 кілограм хлібобулочних виробів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.