У першому кварталі Кам’янець виконав бюджет на 89%

На засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради найбільшу увагу члени виконкому звернули на затвердження кошторису витрат на організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році.

Нагадаємо, що минулого року під час відпочинку дітей місто сколихнув скандал: багато батьків були не задоволені рівнем надання послуг на базі відпочинку та мали претензії до умов проживання та харчування. Тоді чиновники пообіцяли виправити ситуацію і розібратися з винними.

Цього року було запропоновано варіанти оздоровлення дітей в Одеській і Херсонських областях та в селищі Татарбунари, проте дитячі табори ще не підтвердили участь в тендерах у зв’язку з тим, що кошти Держказначейства за минулий рік ще й досі не надійшли до виконавця послуг. Батьки також ще вагаються, чи віддавати своїх дітей в «проблемні» області. Загалом, цього року Департамент соціального захисту населення планує оздоровити 64 дитини пільгових категорій. Відповідальність, на відміну від минулого року, поклали на певну особу – Любінецьку Тетяну, заступника директора Департаменту соцзахисту.

Заступник начальника фінансового управління Оксана Гут повідомила про виконання бюджету міста за 1 квартал 2014. Згідно розрахунків з початку року місто заробило 85 млн.грн., що становить 89,3 % від запланованої дохідної частини бюджету міста. Недоотримав бюджет від власників земельних ділянок та фізичних осіб підприємців.

Решта рішень стосувалась здебільшого земельних питань.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.