Перевірили наявність лікарняних у чиновників, люстрації котрих вимагає громадськість

За словами заступника директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Тетяни Косовської проведена робота з метою з’ясування причин видачі лікарняних листів чиновникам, люстрації котрих вимагає громадськість.

Ірина Трунова (начальник Управління культури, національностей та релігій) та Григорій Станіслав (начальник управління молоді та спорту) мають оформленні листи тимчасової непрацездатності.

Однак свій лікарняний п. Станіслав отримав у смт Понінка. Нагадаємо, що раніше він займав посаду голови Полонської райдержадміністрації (смт. Понінка входить до складу Полонського району).

У Світлани Лукомської (начальник Головного управління праці та соціального захисту населення) наявність лікарняного встановити не вдалося.

За словами п. Стебло (заступника голови ОДА) на дзвінки Світлана Лукомська не відповідає.

У разі, якщо до 12 травня вона не вийде на зв’язок, Радою Майдану прийнято рішення відвідати її домівку.

Також місцева самооборона одержала завдання від Стебло тимчасово опломбувати робочі кабінети посадовців, котрі на лікарняному.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Захворіли,ну і що? Мають право. Лукомська вже на островах. Ха-ха-ха!!!!

 2. А кто такие Рада майдану, это ГО как самооборона ? Какое право они имеют тревожить человека дома? Пусть сами станут легетивными, а потом действуют!

 3. Ви незнеете хто це бійці бандита Смаля з яким так цілуеться начальник міліціі міста Пташук.Ганьба ментам.

 4. Птащук показав себе не з кращої сторони,він боїться за свою шкуру. Смаль його родич,в родині не без урода.

 5. Ну хтось покладе край цьому безладу?!!!!

 6. Вчора на нашому телебаченні виступали. Бірюк Лев. Птащук. Смаль. Чітко висловив свою позицію Бірюк – де закони ,хто ці люди,які приходять в кабінети і погрожують. Птащук-це потерянний рай,сидів і блимав очима. Буде заява,будем розбиратися,він як какаду повторював це декілька раз. Смаль відхрещувався від цих молодиків. В ефірі про них говорили відкрито,що це нелюди,які виконують чиісь накази.

 7. Це все беззаконня! Такого не можна допускати! Керівники старої влади мають спокійно зібратись і піти, тому що та влада, якій вони служили дискредитувала себе дальше нікуди. Коли вони – прийшли всі, кому сказали написати заяви – написали і тихенько пішли і не чіплялись зубами за крісла. Люструвати мають люди достойні, а не шаромижники, які нічого доброго ще в житті не зробили. Якщо хтось таємно керує із нової влади, то то вже не чесно і нічим не відрізняються їх дії від дій старої влади.

 8. Лукомську потрібну давно люстрювати, корумпована леді соцзахист, накралася добряче!
  як вона “посилено” та “ефективно” допомогала соціально незахищеному населенню! все начелення дуже задоволене у лапках! Ганьба!!!!!!!!!!! гнати смердючу регіоналку звідти!

  • Надо Смаля пролюстрировать и его сына, который беспредельничает на юго-западе!!! И проверить всех работников самообороны на задекларированные доходы и законное ведение бизнеса!!! СЛАБО??? ОТКРОЙТЕСЬ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ ИЛИ СЛАБО! А ТО МЫ, ПРОСТОЙ НАРОД, НАЧНЁМ ВАС ПРОВЕРЯТЬ И ЛЮСТРИРОВАТЬ!!! 9 мая вам плохо объяснили афганцы, как правильно себя надо вести?

 9. Яка громада? Шпана смердюча і криклива.

 10. Станіслав не з Хмельницького .нехай іде додому.але поки він продікується,то мерлені через півроку приступить до роботи. Не все так швидко буде.

 11. Алєксєєва культурна криса ,давно пора гнати,вона служила всім. По телебаченню показували яка вона була довольна,коли вручали партійний квиток. А де вона? Вже на другій роботі? Іі ненавидять в культурі,нікому не допомогла,люструвати гадюку. Нехай знає,що треба було до людей нормально відноситись.

 12. Алєксеева це хто така? Вона певне що не публічна людина,де вона працює? Але наш мир на неї зуби точить,відать не дала йому. Ха,ха,ха!!!

 13. Вона співає в філармоніі,така сама стара баба в колективі. Чого іі тримають? Старий керівник,тай бабки старі. Це вона така кривонога і горбата виступала за партію регіонів в городку і в інших районах. В таких пишних платтях,бо ноги криві.

 14. Від відео і інформації наша нація зомбована і хвора. Яка громада вимагає? 10 недороблених хлопців? У кожного колективи,нехай голосують за декілька кандидатур,от і все. Людей не заставиш,вони і тільки вони приймуть правильні рішення. А далі буде видно. Не беріть гріх на душу. Все воздасться. Бумеранг страшна річ. Черкаського терміново зніміть з посади аграрного училища. Там діти з малозабезпечених сімей,він голубий,пристає,вивозить,хлопці з машини вистрибують. Створив в училищі регіонівську ячейку,всіх заставляв,які факти вам ще потрібні?хочете,щоб хтось з батьків не витримав?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.