На хмельницьких ринках у Порошенка виривали з рук “порошенчики” – ФОТО, ВІДЕО

Кандидат у президенти Петро Порошенко сьогодні побував на хмельницьких ринках. Він відвідав один із масовіших базарів – “Золоту алею” – у супроводі дружини та кількох десятків охоронців.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Ми їздимо, зустрічаємося з людьми на площах, а на базарі ще не були. Я так щасливий, що з’явилася така нагода з вами поспілкувватися”, – радів Порошенко.

[0p28i1aYQFE]

Один із керівників ринку Юрій Козловський поскаржився кандидату у президенти на осіб, котрі перешкоджають йому збудувати центр народної медицини разом із храмом. Порошенко пообіцяв захистити цю територію (тут мається на увазі, багаторічна “війна” Козловського і нардепом Олегом Лукашуком за землю на ринку – НГП).

У виступі Порошенко наголосив, що після 25 травня (у разі його перемоги – НГП) країна заживе по-новому

“Найшановнішою людиною в Україні буде не депутат, не міністр, і навіть не президент, а людина праці, платник податків, котрий утримує всіх депутатів. Я впевнений у тому, що ми створимо новий інвестиційний клімат, що дасть змогу створювати більшу кількість робочих місць та захистити приватну власність. Гроші МВФ і ЄС мають зробити дешеві кредити для бізнесу”, – зазначив він.

Крім цього, за словами претендента на крісло №1 в країні, необхідно реформувати правоохоронні органи.

“Міліція вміє “кришувати” ринки, але не вміє захищати громадян”, – вважає він.

Справжнім ажіотажом серед хмельничан виявилася роздача агітаційних листівок з портретом Порошенка. Люди буквально вирикали їх з рук кандидата у президенти.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

[qdCf2xAb8Co]

Під кінець зустрічі одна із хмельницьких підприємців подарувала Порошенку вишиванку.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 39

 1. на базарі ще не був? Ну да, ви ж звикли в Мілан за шмотками…

 2. міліція вміє кришувати ринки… Хм, то тому Петро Олексійович приїхав до нас на хмельницький ринок, його тягне туди, де є криша

 3. Вишиванка на прощання не бути вам президентом, Петро олексійовияч

 4. у день жалоби йти до натовпу з надією на компліменти – не той час ви вибрали, пане петро, не той час

 5. порошенко любит рошенки, а хмельницкий любит тимошенко

 6. Порошенко завоевывает аудиторию, он посчитал, что у нас город торгашей. Но есть еще и интелигенция – учителя, врачи – к ним нужно идти, или думающие люди вас не избирут, пойдем к недумающим

 7. Припиніть безглузду писанину. Українці вже зробили свій вибір. Ви недооцінюєте наш народ – скільки б бруду ви не писали на Порошенка – це йому тільки на користь. Його щирість і моральність випробувана в страшні дні цієї зими. Таке випробування з честю пройшли дуже мало політиків. І Тігіпко, І Тимошенко навіть близько не стоять поряд нього!!!!!!!!!!!!!.

 8. Україна починається з кожного з нас. І перше, що потрібно всім нам зробити – це перстати брехати, на чорне казати біле, а на біле – чорне. Перша умова Порошенка при формуванні команди – це відсутність колишніх регіоналів. Це прозвучало по всіх центральних телеканалах, хто хотів почути, почув і знає. Якщо в якомусь районі в його команді є колишні регіонали, повідомляй. Реакція буде. Давайте будемо чесними і відкритими. Україна чекає від нас цього.

 9. Це такі реальні зауваження – 26 – нове життя!? Одні вже обіцяли красиве життя швидко і просто. Нічого не нагадує?

 10. Тимошенко коли приїздила то хоча б реальні речі говорила! А цей так і хоче до влади щоб біснес свій прикривати.

 11. Нажаль вже мало хто вірить Тимошенко і її “реальним речам”. Народ не обманеш. ЇЇ ворог – її минуле. Все що вона говорить ми вже пройшли з нею. Нажаль вона не вміє жертувати собою в імя України. Вона може жертувати Україною аби бути при владі!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.