На білборди Добкіна полюють по всіх мікрорайонах Хмельницького – ФОТО

На Хмельниччині, як і в багатьох регіонах України, невідомі псують плакати передвиборної агітації Михайла Добкіна, висунутого кандидатом на пост Президента України на з’їзді Партії регіонів. І на відміну від попередньої виборчої кампанії, коли місцеві штаби ПР у подібних випадках активно скаржилися до правоохоронних органів, тепер факти псування зображень претендента не опротестовуються ніяким чином.

Фото з сайту "Опори"

Фото з сайту “Опори”

Як пише громадянська мережа “Опора”, загалом заляпаних зеленкою і пейнтбольною фарбою плакатів більшає. Це вже трапилося як у мікрорайонах Хмельницького Ракове, Озерна, Дубове, так і на околицях. Майже всі білборди розклеєно на рекламних щитах 3х6 метрів столичної PR-компанії «Довіра Аутдор», яка встановила у Хмельницькому 36 таких носіїв реклами.

Точну кількість плакатів кандидата зі слідами пошкодження не встановлено. За словами екс-заступника голови обласної організації Партії регіонів Михайла Войтюка, розташуванням агітаційних матеріалів місцева парторганізація не займається.

«Я сам написав заяву про вихід з партії, і вважаю, що за Добкіна наша область не проголосує. Якийсь буде незначний відсоток… Я не знаю, хто представляє кандидата Добкіна в області, сумніваюся, що його представники увійдуть у дільничні виборчі комісії. А щодо виборчої агітації, то такої агресії стосовно інших кандидатів не видно. І це є грубим втручанням у діяльність політичної сили», – сказав він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. И шо так Моня Марковичь зеленку притягивает.

 2. Такие акции приближают развал унитарности страны. Если отдельные области объявляют себя территориями, закрытыми для некоторых политиков и политических сил, – то это и есть федерализация (в лучшем случае).
  А потом будут наши националисты удивляться, – кто же развалил единую и неделимую.
  Для того, что бы жить в единой стране нужна политическая культура и толерантность. Мне может тысячу раз не нравиться политик и люди которые его поддерживают, но я не имею права препятствовать их публичной деятельности.
  Лично я Добкину не сочувствую. Уверен, что он разгромно и заслужено проиграет выборы. Но я осуждаю тех люмпенов которые воюют с чужим выбором.
  Юго-восточные сепаратисты и прокремлевские силы крайне заинтересованы представлять запад и центр Украины как территории оккупированные стадами фашизоидных придурков которые ненавидят демократию и преследуют политических оппонентов.
  К сожалению, некоторые наши земляки им активно подыгрывают.
  Давайте сделаем свой выбор на избирательных участках.
  Давайте покажем всем, что мы уважает европейские ценности и обладаем высокой политической культурой.

  • Пиши зрозумілою мовою!

   • А ти вчи синку і російську , і англійську
    В школу потрібно ходити – а не на майдані за гроші стояти

  • А потом будут наши националисты удивляться, – кто же развалил единую и неделимую.

   Руководство националистов удивляться не будет. За это им уже давно заплачено.

   • Вы правы. Люди, говорящие на украинском, виноватые в развале страны. Нужно запретить говорить на украинском.

 3. Якось слабо. Треба щоб PR-компанія «Довіра Аутдор» несла більше збитків, ніж заробляла на біг-мордах добкіна.

 4. так і так єму ета нада?в перод з багажом в московію куда усех москалей.

 5. Так і треба Хмельницький не потерпить ніяких Добкіних і йому подібних. Хмельничани тільки за Тимошенко!!!!

 6. Треба щоби Юля була президентом

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.