Розізнаному дали рекомендації і просили залишити на посаді

На посаду головного міліціонера області громадськість підтримала кандидатуру Олександра Розізнаного, якого рекомендуватимуть у МВС.

З п’яти зареєстрованих кандидатур на посаду начальника обласної міліції на Раду “Майдан” з’явилося троє претендентів: Володимир Гаврилюк, Олександр Розізнаний, Микола Семенишин.

Під час обговорення кандидатур кожен з претендентів розповів про свої здобутки та досягнення у правоохоронних органах. Дискусія довкола одного кандидата тривала близько півтори години.

Першим презентував себе генерал-майор міліції Володимир Гаврилюк. Він двічі займав посаду начальника облміліції, а у 2010 році пішов на пенсію. Тепер, за його словами, хоче повернутися в органи, щоб повернути довіру до міліції. Щоправда, члени Ради рекомендували йому стати радником нового начальника, а не самим начальником.

Далі до слова запросили діючого, але в.о.начальника міліції Олександра Розізнаного. Він ще у березні отримав підтримку Майдану. Членів Ради цікавило його минуле – 2008 року Розізнаний потрапив до списку на звільнення з лав МВС. Його звинувачували у незаконному введені бізнесу.

Микола Семенишин багато розповідав про себе – у минулому він очолював кам’янецьку міліцію.

У ході голосування “за” Розізнаного проголосували 29 члени Ради, Семенишин підтримали 17, Гаврилюка – 8.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. І ЩУКУ КИНУЛИ У ВОДУ. БІЗНЕСМЕН ПРИ ВЛАДІ. ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

  2. “Впійманий на городі з бузиною — не злодій, бо у нього в Києві дядько.” – журналіст, літератор, шеф-редактор Українського політико-гумористичного Інтернет-журналу ХАТА Григорій ЯБЛОНСЬКИЙ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.