На Хмельниччині з’явилася нова літературна премія

На Хмельниччині затвердили обласну літературну премію імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку.

За це проголосувала більішість депкорпусу обласної ради у середу.

На здобуття премії можуть бути висунуті поетичні збірки окремих авторів, видані протягом останніх трьох років, які передують рокові присудження премії.

Премія присуджується щорічно до Дня пам’яті Миколи Федунця – 20 червня у сумі три тисячі гривень за рахунок коштів, передбачених для цього в обласному бюджеті.

Опрацьовуватиме матеріали конкурсантів Комітет у складі дев’яти осіб, який формується на пропорційній основі з представників обласної ради, обласної державної адміністрації, обласної організації Національної спілки письменників України, обласної організації Національної спілки журналістів України, обласного літературного музею, обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр», обласної газети «Подільські вісті», обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Островського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А чому тільки одна літературна спілка представлена у журі?

  2. Ебунде…. и , ваше творчество сошло на нет…Хоть бы что то родилось толковое за 20 лет!!!!! Нет, один шлак, да еще каждая шлакометательница кусочек вырвать хочет….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.