Хмельницька школа віддала свій майданчик бізнесмену

Спортивне поле школи № 18 безоплатно депутати Хмельницької міської ради передали у користування підприємцю на 10 років, щоб той облаштував його у сучасний стадіон

Якщо вірити приватному підприємцю Дячуку, то наступного навчального року учні молодшої школи № 18 будуть грати у футбол на новому спортмайданчику. Бізнесмен, маючи підтримку директора школи Сергія Чабанова, просив депутатів передати йому в безоплатне користування спортивне поле на Кам’янецькій, 119  задля двосторонньої вигоди.

Підприємець власним коштом має зробити капітальний ремонт майданчику, але в після урочний час використовуватиме його в своїх потребах (для тренування футбольної команди), а учні та вчителі користуватимуться полем протягом навчального процесу.

Виконком таку пропозицію підтримав і з метою покращення спортивного майданчика та пропаганди здорового способу життя серед дітей виніс це питання на сесію міської ради.

Депутати сперечалися з цього приводу, але рішення прийняли на користь підприємця. Від начальника управління ЖКГ Віктора Чапайди була пропозиція дати поле не на 10 років, а на 2 роки та 11 місяців. Проте цю пропозицію депутати не підтримали.

Мер Сергій Мельник запропонував передати майданчик на 10 років, але в разі не виконання термінів реконструкції, розірвати договір з цим підприємцем достроково. Екс-регіонал Григорій Галкін сказав, що підприємець Дячук чоловік серйозний і терміни виконає вчасно. Було схоже, що він лобіював інтереси бізнесмена.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.