За 2013 рік Стебло заробила три тисячі з “хвостиком”, Симчишин – понад 14 тисяч

За 2013 рік заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло заробила три тисячі з “хвостиком”, перший заступник голови ОДА Олександр Симчишин – понад 14 тисяч гривень.

Відповідні декларації оприлюдені на сайті облдержадміністрації.

Загальний минулорічний дохід пані Стебло становив 3795 грн, її сім’ї – 30160 грн. Тобто середньомісячний заробіток нової заступниці Пруса був 316,25 грн.

У володінні Стебло нараховується три земельні ділянки площею 1000 кв. м, 1100 кв. м, 1000 кв. м. На сім’ю декларанта записано ще одна земельна ділянка площею 1200 кв. м.

У розпорядженні сім’ї Стебло є один легковий і три вантажних автомобілі: Ауді А6 1996 року випуску, MAN 1986 р.в., ГАЗ 2006 р.в., ГАЗ 2000 р.в.

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин торік задекларував 14,8 тис. грн, його родина – 13 тис. грн.

Симчишин володіє земельною ділянкою 600 кв. м. Жодного транспортного засобу у новопризначеного посадовця не задекларовано.

Нагадаємо, що 25 квітня губернатор Леонід Прус призначив собі трьох заступників.

Посаду першого заступника голови ОДА обіймає Олександр Симчишин. До цього він був заступником голови обласної організації ВО “Свобода” та викладав історію у Хмельницькому інституті соціальних технологій ВМУРОЛ “Україна”. Брав активну участь у Революції гідності та вів Народні віче у Хмельницькому.

На посаду заступника голови-керівника апарату адміністрації призначено Лесю Стебло. Вона є головою Хмельницької міської організації політичної партії “УДАР”. Під час протестних акцій у листопаді 2013 – лютому 2014 роках брала активну участь на місцевому Майдані.

Аграрним заступником Пруса став Володимир Кальніченко. До цього він працював першим заступником директора департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Правий сектор призначав

 2. У них тепер зарплати будуть по 15.000 тисяч,дуже швидко наверстают упущенное. Порівняємо через рік.

 3. який правий сектор? йди лікуйся

 4. Этот явный пиздёшь сам по себе никогда не кончится.Надо всех разгонять на хер пока они ещё не укоренились ибо потом будут также упираться как и донецкая пиздота.Извиняюсь за сленг,но по другому никак.Достали!!!

 5. Голота при власти хуже путинской агрессии – она разъедает страну изнутри! Такое впечатление, что у них места около церкви имеются. Ни слова правды!!!

 6. “… викладав історію у Хмельницькому інституті соціальних технологій ВМУРОЛ “Україна”” оце справжній господарник буде… (Симчишин) навчальний заклад Україна славиться “якістью” навчання, заплати гроші і незаходь навіть в приміщення… Просто стає лячно за наше майбутнє!!!! це просто ЖАХ!

  • я навчався в Україні з 2005 по 2009 (бакалавр, психологія).
   За чотири роки не заплатив навіть копійки. Корупції в ХІСТ немає. На відміну від інших.

 7. Згідно зазначеній інформації перший заступник голови ОДА О. Симчишин отримав за 2013 р. понад 14 тисяч гривень заробітної платні.
  Згідно офіційній біографічній довідці розміщенній на сайті ОДА О. Симчишин проробив 8 місяців деканом економіко-правового факультету Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, та 4 місяці доцентом кафедри правознавства тогож навчального закладу (за сумісництвом).
  Якщо з вересня 2013 р. він почав працювати за сумісництвом виникає питання – де знаходилася його трудова книжка за основним місцем роботи? Можливо на професійних засадах в апараті облорганізації ВО «Свобода»? Можливо в бізнесі? Відповіді немає.
  Далі аналізуємо середній рівень заробітної плати. Якщо розділити 14,8 тис. грн. на 12 місяців перебування на посадах в університеті вийде, цифра порядка 1,2 тис. грн., тобто «мінімалка», що малоймовірно для рівня науково-педагогічного працівника з науковим ступенем.
  Впевнений, що О. Симчишин не зазначив частину свої реальних доходів, оскільки вони не були прозорими для податкових органів.
  Не сумніваюсь, що «опалений революцією» О. Симчишин буде з перших днів своєї нової діяльності декларувати принципи чесності і прозорості по відношенню до своїх підлеглих і громади. Проте, починати він з себе не захотів, чим поставив під сумнів ідеали Революції Гедності, яким на словах він відданий понад усе.

 8. а Стебло?бідна заробила три тисячі з хвостиком.а що то за хвостик такий? жінка має лише телефона за 8 тисяч гривень-не вірете?зверніть увагу на айфон її.Кажуть,що ще й машину купила.Нехай ще задекларує доходи свого чоловіка.Чи бува він не бізнесмен? Смішно чути про доходи Стебло.Не даремно шгроші збирала на майдан!Срамота.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.