В обласному архіві з’явилася стела героїв Небесної сотні – ФОТО

У Хмельницькому обласному державному архіві відкрили стелу героїв Небесної сотні.

Участь у заході взяли учасники київського Майдану Дмитро Магльона, Лідія Ковпак, Георгій Токарчук, Олег Кошовий, народний художник України Микола Мазур та перші особи регіону.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Архівісти представили загалу стелу із 105 світлин активістів, котрі загинули під час Революції гідності у Києві, у тому числі 7 осіб – від Хмельницької області.

“Ці люди поклали життя за те, щоб Україна процвітала і розвивалася. І найкращою пам’яттю про Небесну сотню буде продовження їхньої ідеї – побудова нової держави, в якій не будуть красти та брехати”, – наголосив член хмельницької сотні Дмитро Магльона.

Художник Микола Мазур заявив, що на його творчість негативно тиснуть події, які відбуваються в державі.

“Я – худовжник і моя справа малювати траву, хмари, воду. Маю давати своєму народові щось любе і цікаве. Але я не можу малювати! Малюю уродів, Гітлера, Путіна, зека Януковича. У мене мізки перевернуті. Нашу енергію направляють на речі, які нас не стосуються… Ця Небесна сотня довела: найцінніше, що має цивілізація – це життя і мудрість. Вони заради майбутнього власної держави загинули”, – сказав М.Мазур.

[kbFdorbuLAo]

Працівники архіву подарували запрошеним майданівцям ікони Божої Матері, щоб оберігала і захищала у подальшому житті.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Герої не вмирають!
    Сльози на очах!!!!!!!!!!!
    Ми маємо стати іншими заради них!!!!!!!!!!
    ЕЕЕЕЕХХХХХХ, хлопці!
    ЕЕЕЕЕЕХХХХ, рідні наші, Герої!

  2. Это болезненный, но настоящий выход из рабства! Теперь надо много трудиться, учиться чтобы избавиться от совковой сущности! не давать и не брать взяток! Не врать! Выпонять закон, Не терпеть когда кто-то рядом нарушает закон! Активная гражданская позиция! В управление только профессионалов! Героям Слава! Герои не умирают! Слава Украине!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.