Гончар вважає необґрунтоване підвищення цін на окремі продукти харчування

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар вважає безпідставними зростання цін на окремі продукти харчування у регіоні.

Про це повідомляє офіційний сайт обласної ради.

За його словами, середній рівень цін на деякі групи продуктів на Хмельниччині залишається набагато нижчим, ніж в Україні.

Зокрема, впродовж останніх років в області спостерігалась цінова стабільність на борошно, хліб, макаронні вироби, крупу гречану, рис, яловичину, ковбасу варену І сорту, сметану, сир кисломолочний, цукор, сало, молоко, масло вершкове, олію соняшникову, овочі та яблука.

“Аби упередити дестабілізацію цінової ситуації на споживчому ринку області, я вважаю неприпустимим необґрунтоване підвищення оптово-відпускних і роздрібних цін. Дані негативні явища можуть призвести до втрати напрацьованого іміджу Хмельницької області, як регіону найбільш керованого на законодавчій основі”, – зазначив пан Гончар.

Голова облради доручив керівництву сектора у Хмельницькій області Державної інспекції України з контролю за цінами вжити усіх необхідних заходів щодо недопущення необґрунтованого росту цін в області.

Довідка НГП. За інформацією сектору у Хмельницькій області Державної інспекції України з контролю за цінами, 28 лютого на ринку ХМСТ «Кооператор» зафіксоване зростання цін на цукор пісок (9 грн/кг), борошно пшеничне вищого ґатунку (4,50 грн/кг) та крупу гречану (8 грн/кг).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.