У Хмельницькому створили обласне відділення ВГО “Майдан”

У Хмельницькому представники опозиції створили обласне відділення Всеукраїнської громадської організації “Майдан”.

Про це сьогодні сказав народний депутат від “Свободи” Ігор Сабій на Народному віче у Хмельницькому.

Він зазначив, що до його складу увійшли керівники місцевих осередків “Батьківщини”, “Свободи” та УДАРу.

“Ми запрошуємо вступати всіх: простих громадян, громадських активістів. Я привіз з Києва анкети та членські посвідчення громадської організації “Майдан”. Робити вистачить на всіх! Сьогодні необхідно докорінно очистити владу, до самих низів. Об’єднанням “Майдан” опозиція перекроїть плани влади щодо розколу опозиційного табору”, – заявив Сабій.

Нардеп зазначив, що запис нових членів ВГО “Майдан” відбуватиметься у наметі “євромайданівців”, який розміщений на центральні площі Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Нардеп зазначив, що запис нових членів ВГО “Майдан” відбуватиметься у наметі “євромайданівців”, який розміщений на газоні біля центральної площі міста Хмельницького, де колись трава росла.

    • Спаси Господи! Спаси Господи от дураков во власти! От агрессивных, алчных, продажных, от хамов, от ненасытных, от подлых, от коварных! Пошли им понимание, что если они власть, то несут ответственность намного больше, чем простые люди! Они отвечают своей жизнью, жизнью своих детей за ложь, за ненависть к людям на чьи подати существуют, за грабежи, за унижения, за несправедливость, за холуйство, за оскорбления, за предательство! Пошли им понимание, что они должны считаться с народом, который пришел к их дверям и просит справедливости, независимо кто эти люди и сколько их! Спаси Господи нас от этих бездушных к которым стучат, а они врут и все перекручивают ради собственной выгоды и наживы, от которой всеравно проку не будет ни им, ни детям их! Спаси Господи! Спаси Господи! Спаси Господи!

  2. Вакантні місця: підпалювачі; провокатори; поварі; співаки; поети; брехуни; скалічені люди; божевільні; бездомні- всіх вилікуємо та нагодуємо. Я посвідчення з Києва усім привіз. Карєрний ріст після революцію забезпечую усім.

    • пане “Сабій”, за цим оголошенням до Вас прибіжить весь актив ПР в Хмельницькій області. Воно Вам треба?!

  3. Зазвичай, за що не береться пан Сабій, у нього “Свобода-2″ виходить”. Зараз, по суті, створили “Обєднану опозицію-2”. Але не цього чекали люди.

  4. и что с того всего выйдет?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.