Звільнений секретар Нетішинської міськради пішов до суду з чотирма позивними вимогами

Звільнений секретар Нетішинської міської ради Микола Степаненко пішов до суду з чотирма позивними вимогами.

Про це пише місцева газета “Нетішинський вісник” від 27 грудня.

Мова йде  про скасування рішень позачергової сесії Нетішинської міської ради від 24 грудня щодо дострокового припинення повноважень секретаря ради Миколи Степаненка; щодо призначення секретаря ради Олександра Марчука; щодо обрання першого заступника міського голови Василя Тарарука; щодо обрання керуючої справами виконавчого комітету Алли Чернатої.

Виставлені позивні вимоги Степаненко аргументує тим, що 24 грудня відбулася позачергова сесія, а не чергова; депутатських підписів на дострокове припинення повноважень секретаря ради нараховувалося 18 замість необхідних 21-го; під час видачі бюлетенів члени лічильної комісії не вимагали депутатів прид’являти депутатські посвідчення.

“Це дрібні порушення регламенту, які не тягнуть за собою скасування рішень позачергової сесії Нетішинської міської ради від 24 грудня”, – вважає голова постійна комісія Нетішинської міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, адвокат Валерій Бойко.

За даними джерел НГП, ймовірніше, попереднє судове засідання відбудеться 8 або 9 січня 2014 року.

Нагадаємо, що 24 грудня депутати Нетішинської міської ради достроково припинили повноваження секретаря ради та виконувача обов’язків міського голови Миколу Степаненка.

За це на позачерговій сесії проголосувало 22 обранці при потрібному 21 голосу.

Новим секретарем ради обрано свободівця Олександра Марчука.

Крім цього, депутати усунули з посади виконуючого обов’язки першого заступника міського голови Нетішина Павла Скакуна, який до того ж є позаштатним радним голови Хмельницької ОДА.

На посаду першого заступника міського голови призначено позафракційного Василя Тарарука.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Чим відрізняється порядна людина від сволоти, тим що порядна своєчасно признає свої помилки і не буде строїти із себе “праведника”. Сволота з великою букви навпаки буде чіплятись за все аби повернути себе до цього статусу знову. Вся правда про цього Тушку є тут: http://forum.ilink.com.ua/threads/gromadskij-kontrol-za-vidchuzhenoju-vladoju-mista.6967/ . Можливо він згадає як мерзопакосно від себе особисто подавав в суди писульки з відмовою від судових процесів із повернення громаді вкрадених об”єктів його колегами. Що цинічно в цій схемі це те, що відмови оце створіння видавав як від імені всієї громади. Це стаття 364 КК України!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.