Міжфракційне об’єднання “За Хмельниччину” пропонує врегулювати пільгову торгівлю лікарськими засобами у сільській місцевості

Народні депутати України, які входять до міжфракційного об’єднання “За Хмельниччину” (Лабазюк С.П., Скубашевський С.В., Борита О.В., Герега О.В., Лукашук О.Г., Кравчук В.П., Буряк С.В., Мельниченко В.В., Богуслаєв В.О., Бондар В.В.) підготували законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо пільгової торгівлі лікарськими засобами у сільській місцевості.

Відповдний проект закону зареєстрований 18 грудня.

Автори зазначають, “на сьогодні в Україні, а особливо в сільській місцевості, існує велика кількість населених пунктів, в яких через відсутність аптек мешканці потерпають і змушені купувати ліки за межами місця проживання, їздити в районні центри, що ускладнює їх життя. Що ж стосується людей літнього віку, то вони просто не мають постійної можливості їздити в районні центри за лікарськими засобами”.

“З метою врегулювання питання щодо торгівлі лікарськими засобами у сільській місцевості проектом пропонується доповнити пункт 267.1.2. Податкового кодексу України таким положенням: Не є платниками збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг такі суб’єкти господарювання: аптеки, що перебувають у державній та комунальній власності, ФАПи, сільські дільничні лікарні, амбулаторії та  амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, що розташовані у сільській місцевості, за умови що у сільській місцевості відсутні аптеки або їх структурні підрозділи, роздрібна торгівля лікарськими засобами здійснюється працівниками цих закладів, які мають медичну освіту, та виключно за переліком, встановленим наказом МОЗ,  а також на підставі договорів, укладених  із  ліцензіатом,  що має відповідну ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами”, – говориться у проекті закону.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.