Промисловість впала на 3,4% – облстат

За підсумками січня-листопада 2013 обсяги промислової продукції Хмельницької області впали на 3,4% порівняно з відповідним періодом минулого року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, в добувній промисловості та розробці кар’єрів падіння становило 16,9%; у переробній промисловості – 5,1%; в поставці електроенергії, газу та кондиціонованого повітря зафіксовано зростання – 1,1%.

Виробництво харчових продуктів , напоїв і тютюнових виробів за січень-листопад 2013р. скоротилося на 12%. Зменшився випуск продукції у виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, крохмалю та крохмальних продуктів (на 17,7 %), хліба, хлібобулочних і борошняних виробів (на 1,8 %).

Разом з тим , відбулося збільшення обсягів продукції в переробці та консервуванні фруктів і овочів (14,2%), молочної ( на 3,9%).

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування в порівнянні з січнем-листопадом 2012 р. виробництво продукції зменшилося на 2,8%. Спад випуску продукції відбувся у виробництві машин та устатковання для сільського та лісового господарства – на 12,4 % , а також електрообладнання – на 8,6%.

У виробництві, передачі і розподілі електроенергії обсяги випуску продукції зросли на 1,4 %, в ​​т.ч. у виробництві електроенергії – на 1,1%. У порівнянні з січнем-листопадом 2012 р. виробництво електроенергії збільшилося на 149 млн. кВт. г.

За січень-жовтень 2013 р. в області реалізовано промислової продукції (товарів , послуг) на 13,4 млрд. грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 9,3 млрд. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.