Бюджетникам зарахували робочий день за поїздку на антимайдан ПР – “Батьківщина”

Бюджетникам, які від Хмельниччини брали участь у суботньому київському антимайдані, організованому Партією регіонів, зарахували робочий день.

Про це заявив виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков на недільному Народному віче “День гідності”.

“Ядуха і голови райдержадміністрацій відправили на антимайдан держслужбовців, лікарів, вчителів. Люди опускали очі, вони не хотіли їхати, але їм погрожували звільненням з роботи. Окремо всім бюджетникам, які з’їздили у суботу на антимайдан, зарахували цей день як робочий за рахунок наших з вами податків. Ганьба цій владі!” – сказав він.

“Я заходив до Маріїнського парку, де відбувався  цей антимайдан Партії регіонів. Там багато молоді у чорних шапках, опущеними очима, голову підняти не можуть. Тому що, немає того огонька в очах. Їх випускають з тієї клітки на кілька хвилин в туалет. Якщо хтось спізниться повернутися, то цей день не зараховують і гроші не заплатять”, – зазначив Лесков.

Як повідомляв НГП, за відомостями опозиції Хмельниччини, минулими вихідними на антимайдан ПР з’їздило понад 2,5 тисячі бюджетників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. А разве кто-то верит этому козлу?Вонять- его главная работа.

    • Привіт, леон, як здоров’ячко? Щось все тобі воняє. Головку піллікував, то з носиком проблеми? Не вірити в очевидне – тривожний симптом хронічної недуги…

  2. яких 2,5 тисячі. від сили 500 людей їздило

  3. Ось так їхали на антимайдан Дунаєвчани http://dun.at.ua/news/2013-12-14-1684

  4. Заплатили кошти, відвезли, привезли, зарахували робочий день, вони скаржаться – автор сам вірить? Чи це лесковий сон?

  5. Лескову уже пора и знать, что в субботу и воскресенье у бюджетников выходной день. А методика пугать людей ложью уже прошла. Верят в это только недоразвитые, как и тот кто это произнес и написал. Дешевый авторитет не прошел. Придумай, что то солиднее, если мозги конечно есть

    • Ти йому плюй в очі, а він каже, що то божа роса, Людина з Дунаєвець відео виложила, самі ж бюджет ники розповідають як їх заставляли їхати. Правда деякі кажуть, що їм обіцяли заплатити, але не заплатили. А у вас, що з мозгами, що не можете навіть прихильників влади добровільно організувати? Певно у владі всі чесні люди розчарувалися…

  6. це не інформація, а дешевий маргарин

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.