Хто такий Захарченко, якщо міліцією керує якийсь Сівкович? Або дещо про тупість

Сьогодні багато хто впадає в дешеву коспірологію, мовляв, весь цей нинішній Майдан затіяний Льовочкіним для того, щоб змістити Азарова і потіснити «сімейних». Панове, будьте простішими. Майдан – це цілком природна реакція на цілковитий ідіотизм і неадекватність нинішньої влади. Всієї. Всіх її довбаних угруповань. Спочатку народ зібрався не через якісь інтриги Льовочкіна , а тому що Янукович тупо не підписав вільнюські угоди, хоча до цього рік, або навіть два, всім впарював про нашу готовність до євроінтеграції. Так що – всі питання до загадкового мозку Віктора Федоровича. Однак, куди більш потужний вибух протесту стався після розгону студентів 30 листопада. І знову-таки, не було тут ніякої змови. Була абсолютно очевидна, але, чомусь ніким не визнана річ. А саме – дрімуча тупість Андрія Клюєва і його шістки – Сівковича. Решта виконавців, типу Коряка або Попова може і більше розумні, але вельми боязкі, щоб наполягти на своїй думці. Те ж стосується і ментів рангом нижче, які брали участь у тому побитті. Хоча, безпосередні виконавці відчували від цього неприховане задоволення. Сам бачив їх пики через півгодини після розгону. Вони, по-моєму, сприйняли наказ про розгін як сигнал до того, що нарешті всіх цих студентів, опозиціонерів і журналістів можна буде вбивати.

Основна маса народу вийшла саме після цього. І, скажу вам крамольну річ, політики, навіть опозиційні, були тут абсолютно не причому . Народ вийшов, бо був дуже і дуже злий. І в нього був реальний шанс закінчити все протягом одного дня. Чорт його знає, що б довелося потім робити з захопленої Банкової та інших держбудівель, але захопити урядовий квартал було цілком реально. Проте  влізли політики. Однак, після побоїща на Банковій людей вийшло ще більше. Влада трохи прочухалися від страху, але продовжувала тупити і спробувала в черговий раз Майдан «зачистити». У результаті вийшло ще більше людей. Не шукайте в цьому хитрих технологій та плану . Все набагато простіше і замішано на банальній тупості влади. І боротьба угруповань всередині влади тут абсолютно ні при чому . Скажу більше. Насправді, «партійних» людей на Майдані – абсолютна меншість. І більшість ставиться до них з дуже серйозним скепсисом. Деякі взагалі особливих відмінностей не бачать. І з задоволенням передушили б усіх. Але стояти на Майдані будуть до останнього, тому що це, вибачте, єдиний шанс повалити цю знахабнілу, прогнилу і тупу владу. А якщо не повалити, то хоча б спробувати, щоб потім соромно не було. Хоча б переламати ноги парі знахабнілих «Беркутів». Так , кожен з цих ментів може бути по-окремо милою людиною, але в сукупності, для більшості – це окупанти, люди, які вважають себе наглядачами над вільними людьми і тому гідні відплати. Так що, нехрен тут сльози лити по покаліченим ментам. Вони довго заробляли свою «репутацію» – тепер репутація відпрацьовує їх. І все це, речі куди більш глибинні, щоб ними могла маніпулювати якась тупа сволота з АП, РНБО або навіть команди Казбека Бектурсунова . Це взагалі вже не зовсім керовано .

Але повернемося до конспірології . От скажіть, ви можете собі уявити , що ті ідіоти, яких ви бачите кожен день на телеекранах або мітингах. Типу Чечетова, Герман, Царьова, Колесніченко, Азарова здатні виробити якийсь план? Я навіть не кажу про складну триходівку, ну хоча б ходи на два ? Ну не обманюйте себе, вони здатні лише озвучувати темники, які їм видали не менше тупі політтехнологи. Особлива їх тупість полягає в тому, що вони щиро вірять, що тупе бидло в їх марення повірить. І тому Азаров лякає людей одностатевими шлюбами та іншої білібердою .

Тадеєв

Тадеєв

А ви можете повірити, що Клюєв чи Захарченко можуть придумати дієвий план? На рахунок  Захарченко, я взагалі не впевнений, що існує такий чоловік. Тому що, як з’ясувалося, МВС командує старий шахрай Сівкович. А Захарченко в МВС чисто щось на зразок кімнатної собачки або власного портрета на стіні. Меблі, одним словом. Геніальність Клюєва у всій його життєвій діяльності полягала в крадіжці і підкупі. Гроші він крав у держави. А потім на ці гроші скуповував «тушок», а пізніше купував « тітушок » для тупих силових акцій. Результат – на обличчя. А точніше – на Майдані. І де тут які-небудь інтриги чи хитрий план? Це просто самогубство тупиць , до якого вони довго йшли, не намагаючись зрозуміти свій народ, боячись вийти за межі свій охорони і своїх « мерседесів ».

Захарченко

Захарченко

Зараз ось протоколи з’являються допитів цих трьох виродків, Сівковича, Попова, Коряка. І з’ясовується, що МВС ще керує і ряд депутатів. Наприклад, Ельбрус Тедеєв. Геній думки просто. Я вам так скажу, що якщо міліцією керує старий і виживший з розуму шахрай Сівкович і тупий борець Тедеєв, то цю владу ніщо вже не врятує. Дивно взагалі, що вона так довго протрималася .

Почитайте протоколи, вдумайтеся в «тонкі механізми» управління нинішньої влади. Це тупість, помножена на боягузтво і бажання вислужитися. І така вся нинішня система влади. Чому вона і заслуговує негайного знищення . На місці нової влади, я б насамперед націоналізував яке-небудь успішне підприємство, типу «СКМ», а весь його менеджмент призначив на ключові посади в уряді. І просто не заважав працювати. Жарт, звичайно. Але основний гріх цієї влади – це не корупція, і не попрання законів. Основний гріх – це її непрохідна тупість. Вікова і генетична. І це – не лікується. І для новопризначених держменеджерів потрібна не тільки перевірка на детекторі брехні, але перш за все, перевірка IQ.

Станіслав Речинский

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.