Лабазюк і позафракційні не вірять “круглому столу” Кравчука і кличуть до ВР

Група позафракційних народних депутатів України (Литвин В.М., Єремеєв І.М., Івахів С.П., Мартиняк С.В., Лабазюк С.П., Мошенський В.З., Тимошенко В.А., Доній О.С.) пропонуює  епіцентр переговорів із врегулювання політичної ситуації в Україні перенести до Верховної Ради.

Відповідну заяву поширив мажоритарник із 188 округу Сергій Лабазюк у “Фейсбуці”.

“Реальністю стає загроза розколу та сепаратизму. У тому числі й через стравлювання і примушування людей визначитися: з ким вони – владою чи опозицією. Тоді як перші й другі ще не є уособленням всієї України. Сторони конфлікту демонструють не найкращі дії, конструктивну й відповідальну поведінку. За таких умов намагання перетиснути сторони або перечекати складний момент, дії за принципом «день да ночь – сутки прочь», банальні заяви й проповіді, заклики та взаємні звинувачення лише посилюють суспільне напруження. Тим більше, що країна не об’єднана загальноприйнятними цінностями”, – вважають позафракційні нардепи.

“Ми пропонуємо, закликаємо і вимагаємо, щоб Верховна Рада продемонструвала бодай елементарну відповідальність перед народом… Ми вимагаємо проведення постійних засідань Верховної Ради до врегулювання політичної кризи. Вона повинна взяти на себе місію всеукраїнського круглого столу. Стати ініціатором загальносуспільної дискусії щодо зовнішньополітичного вибору України. І загалом організації нашого державного життя та людського буття”, – говориться у заяві.

Позафракційні пропонують розглядати і вирішувати проблеми, що постали внаслідок майдану, послідовно, покроково (окреслити їх сукупність), розширюючи таким чином платформу для знаходження компромісів і залагодження конфлікту в інтересах всього народу та держави.

Як відомо, сьогодні за участю глави держави відбувся загальнонаціональний круглий стіл “Об’єднаємо Україну”, який ініційований екс-президентом Леонідом Кравчуком.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Позафракційні -?????
    Литвинівці -“6” у кожній раді, від районних до ВР.
    Це в статуті партії прописано!

  2. ” Сторони конфлікту демонструють не найкращі дії, конструктивну й відповідальну поведінку.”-це яка сторона, де конкретика.
    Це називається-сказати щоб не промовчати.
    Як “Завжди поруч” і вашим і нашим.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.