Ядуха порадів за безробітних області

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха задовленим рівнем безробітності краю.

Про це він заявив на засіданні обласного координаційного комітету зайнятості, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

“До обласної служби зайнятості населення за січень-листопад поточного року звернулося понад 58 тисяч громадян, 30 тисяч працевлаштовано, з них більше 18 тисяч були в статусі безробітного. Це приблизно 40 відсотків, що є одним з кращих показників. Проте проблема безробіття залишається актуальною. Станом на 1 грудня офіційно зареєстровано більше 12 тисяч безробітних. Хоча це на 3% менше до аналогічного періоду минулого року, це не має нас заспокоювати”, – зазначив керманич області.

Він зауважив, що рівень безробіття в регіоні становить 8,6%.

“Влада області проводить активну роботу щодо стимулювання самозайнятості. 570 безробітних започаткували власну справу в сфері надання побутових послуг, вирощуванні сільськогосподарської продукції, торгівлі, у сфері бухгалтерського обліку, юридичних консультацій тощо. Маємо гарні напрацювання щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць через компенсацію єдиного соціального внеску. З червня поточного року 242 роботодавця отримали компенсацію у сумі 212 тисяч гривень за працевлаштування саме безробітних на нові робочі місця”, – сказав В.Ядуха.

Губернатор доручив обласному  координаційному комітету зайнятості розробити конкретний план дій щодо ситуації на ринку праці, проаналізувати ефективність впровадження заходів регіональних програм в частині впливу на зайнятість населення, розробки, якщо це потрібно, законодавчих норм, залучення до їх вирішення та реалізації відповідних виконавців.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Всі хто хоче працювати – завжди знайде нормальну роботу!

  2. ДА ЗНАЙДУТЬ РОБОТУ ТІЛЬКИ НЕ НОРМАЛЬНУ, А ЯКУ НЕБУДЬ ЗА КОПІЙКИ, В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ, А ПО СЕЛАХ І РАЙОНАХ ВСІ ТІКАЮТЬ З УКРАЇНИ НА ЗАРОБІТКИ. СКАЖІТЬ СКІЛЬКИ ЩЕ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЛЮДЕЙ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ?

  3. Это ж как нужно врать.Да фонд безработици зажравшиеся дамы сидят и никого не трудоустраивают

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.