Прокуратурі Хмельницької області годі мріяти про передачу нерухомого майна, в якому вони сидять

У Хмельницькому відбулися громадські слухання з питання передачі нерухомого майна з комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького у державну власність.

Як передає офіційний сайт міської ради, мова йде про нежитлові приміщення площею майже 3000 кв.м. у провулку Військоматському, 3 та на вулицях Проскурівській, 63 і Пилипчука, 28, які Хмельницька міська рада відмовилася передавати на баланс Генпрокуратури. За таке рішення таємним голосуванням на 28-й сесії міської ради, що відбулась 30 жовтня поточного року, проголосували депутати.

За підсумками детального обговорення питання порядку денного громадських слухань було ухвалено не вважати доцільним передачу нерухомого майна з комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького у державну власність.

Також учасники громадських слухань вирішили звернутись до міського голови Сергія Мельника з пропозицією не виносити у подальшому питання про передачу нерухомого майна з комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького у державну власність на розгляд сесій Хмельницької міської ради.

Голова фракції «ВО «Батьківщина» у Хмельницькій міської ради Валерій Лесков звернув увагу на те, що подібні рішення про передачу комунального майна раніше не приймались і якщо зробити це один раз, то з часом можна втратити всі комунальні приміщення.

Водночас  начальник управління Хмельницької обласної прокуратури Андрій Гаврилик зауважив, що згадані приміщення знаходяться у комунальній та державній власності в різних частинах, і прокуратура області готова зняти з міської ради тягар утримання цих приміщень.

Прокурор міста Хмельницького Олександр Мартинюк як аргумент на користь передачі приміщень у державну власність навів те, що міська рада від приміщень у провулку Військоматському, 3 та вулицях Проскурівській, 63 та Пилипчука, 28 нічого не отримує, а лише витрачає кошти на ремонт та утримання приміщень. Тому, за умови передачі приміщень у державну власність, прокуратура буде освоювати державні кошти для утримання цих приміщень.

На що голова Хмельницької міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олеся Стебло звернула увагу на те, що Генеральна прокуратура України має достатнє фінансування і тому сенсу передавати їй згадані приміщення немає. Та висловилась за підтримку рішення Хмельницької міської ради.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.