Секретар Нетішинської міськради не згідний з голослівними звинуваченнями, бо є членом партії з 2005 року

Секретар Нетішинської міської ради Микола Степаненко не згідний з голослівними звинуваченнями, які йому висунули депутати з місцевого осередку ВО “Батьківщина”.

Про це він написав у відкритому листі депутатській фракції «ВО «Батьківщина» Нетішинської міської ради, текст його розміщений сайті міськради.

Він зізнався, що “завжди є прихильником демократичних принципів, але до тих пір, доки вони не суперечать Закону”.

“І хоч я призупинив, на час виконання повноважень міського голови, до його виборів, членство в партії (про що є рішення бюро), неможливо голослівно звинувачувати члена партії з 2005 року, депутата двох скликань”, – вважає Степаненко.

Водночас секретар ради пояснив, чому не підтримав злиття “фронтовиків” з “батьківщинцями” на місцевому рівні.

“У плані політичному ви знаєте, що я підтримую входження «фронтовиків» до «ВО»Батьківщина» на всеукраїнському рівні. Багато є в Україні достойних людей. Але я не згоден з рішеннями про входження до партії представників місцевої організації «Фронту змін», котрі за весь час свого існування в Нетішині обливали нас політичним брудом, переходячи на особистості”, – зазначив він.

Степаненко додав, що продовжуватиме діяти, згідно із Буквою Закону.

Як повідомляв НГП, депутати-бютівці закидають Миколі Степаненку (він є членом ВО “Батьківщина”) регулярне нехтування статутних вимог партії, порушення вимог положення про фракцію щодо солідарного голосування.

“Вами, з надуманих підстав, не підписані та зупинені як суспільно важливого, загально-державного, так і місцевого рівня рішення, прийняті депутатами міської ради”, – зазначається у зверненні бютівців.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.