На Хмельниччині обсяг прямих іноземних інвестицій зріс на 8% – до 221,6 млн. дол.

На 1 жовтня 2цього року обсяг унесених з початку інвестування в економіку Хмельницької області прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) становив 221,6 млн. дол., що на 8% більше, ніж на початок 2013 року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в област.

За даними облстату, з країн ЄС унесено 198,4 млн. дол. (89,5% загального обсягу акціонерного капіталу), із країн СНД – 7,9 млн. дол. (3,6%), з інших країн світу – 15,3 млн. дол. (6,9%).

Прямі іноземні інвестиції внесено до 290 підприємств області з 41 країни світу. Найбільші обсяги іноземного капіталу надійшли з початку інвестування від нерезидентів з Нідерландів – 125,6 млн. дол., або 57% від загальнообласного обсягу.

Серед інших країн-інвесторів за обсягами внесених інвестицій переважають Кіпр – 33,5 млн. дол., Польща – 14,4 млн. дол., Німеччина – 9 млн. дол., Вірґінські острови (Брит.) – 6,6 млн. дол., Російська Федерація – 6,5 млн. дол. та Велика Британія – 5,8 млн. дол.

У промисловість області залучено 151 млн. дол. іноземних інвестицій. Суттєві обсяги інвестицій внесено у виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництво машин і устатковання, виготовлення виробів з деревини, виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів.

Значні обсяги іноземного капіталу зосереджено на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі (29 млн. дол.), сільського, лісового та рибного господарства (25,4 млн. дол.), в організаціях, що здійснюють операції з нерухомим майном (8,8 млн. дол.).

Більше половини обсягу прямих іноземних інвестицій акумульовано на підприємствах Кам’янець-Подільського району, 15% – обласного центру, 5% – Кам’янця-Подільського, по 3% – Хмельницького, Городоцького і Красилівського районів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Та невже?! Щось не відчувається..(

  2. Звичайно, що це крапля в морі. Якось в ОДАшному комітеті еконреформ підрахували потребу в інвестиціях – понад сім мільярдів доларів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.