Напередодні Дня міста бютівський мер розхвалив програму уряду Азарова

Хмельницький міський голова Сергій Мельник у святковому інтерв’ю з нагоди чергового Дня міста відрапортував, як реалізовується в обласному центрі проурядова програма “Доступне житло”.

Про це він сказав обласній газеті “Подільські вісті”.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

У публікації “Про здобутки хмельничан говорять факти” Сергій Мельник зазначив, що за темпами будівництва та кількістю введених квадратних метрів Хмельницький стабільно посідає друге місце в державі, поступаючись Києву. А далі міський голова заходився розповідати, як працює програма “Доступне житло”.

“На реалізацію програми “Доступне житло” міська рада виділила три земельні ділянки площею понад 17 тисяч квадратних метрів на вулиці Озерній. Сьогодні на них Асоціацією “Регіональне будівництво Хмельниччини”, переможцем конкурсу, будується перший з трьох будинків, що на вулиці Озерній, 6/2-а. Вже виконано понад 45 відсотків будівельних робіт на 8 мільйонів гривень”, – сказав С.Мельник.

Як відомо, програму доступної іпотеки Кабмін прийняв на початку травня 2012 року. Згідно з програмою, сім’ї з сукупним доходом не більше 10 тис. грн на місяць зможуть взяти іпотечний кредит під 3% річних, тоді як держава бере на себе компенсацію частини вартості кредиту до ринкового рівня.

Довідка НГП. 28-29 вересня Хмельницький святкує 582-річницю з моменту заснування.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. Правильно Мельник робить, використовує все аби людям життя полегшити. казначейство грошей не дає, проблеми в державі, а місто тримається. на цьому сайті чомусь дуже недобрі статті. не треба нікого добивати це не красить ніякого журналіста і сайт робить дуже неприємним.

 2. ох Володя, Володя, краще сиди і не провокуй. Місто в депресії. піди на ізіду, на бартер спитай. там 3000 робочих місць Мельник знищує їх, плює на людей. а сам вже давно продався регіоналам.

  • Ти б, пилипе, у ситуації розібрався, перш ніж х…ню молоти

   • Поки Мельник не поліз на Бартер – там все було добре, а зараз незрозуміло що робиться. Те саме і з Ізідою. Бізнес любить тишу. Мельник просто займається перерозподілом майна на користь своїх коришів. Дяченко також ще той перець, але кашу там заварив саме Мельник

    • він такий підприємець з бартеру як я з батьківщини:) хай піде ваш Мельник на ринок, на ізіду, на бартер, почує багато про себе. чи слабо?

 3. Мельник хвалить діяльність Азарова, бо вже давно працює на регіони. Цього зараз не рузуміють тільки люди дуже далекі від політики. Мельник нівелював увесь той великий потенціал, що свого часу заклав Чекман. Йому до рук впало процвітаюче місто, а він його занедбав. До людей відноситься, як до бидла. Та й мером він став не тому, що такий хороший, а тому, що свого часу Гладуняк зробив на нього ставку і вивісив бігборди де Мельник поруч з Тимошенко. Гладунята в 2012 році Батьківщина не включила в прохідну частину списку, от він і дав вказівку Мельнику переключитися на Ядуху.

  • Сергію, якусь вже зовсім дурню написав, довго придумував? Знаю Мельника, нормальна, фахова, компетентна людина. Не треба казитись і писати всякий брєд. Якраз люди на відміну від вас штабістів добре знають який Мельник. І не треба тут витирати невгодні коментарі. Ринками колотять бувші власники, все їм мало. А ринки як працювали так і працюють.

   • Якраз звичайні люди і не знають, який Мельник є насправді. Я теж думав раніше, що він нормальний, але помилявся. Якщо ти на нього працюєш, то для тебе він може і хороший. Як це я можу витирати невгодні коментарі?

 4. мер фаховий, бютівський, наш. а кому не вгодив – то всім і не вгодиш ніколи

  • в чому ж його фах? бухгалтер. не наш він зовсім. та й бютівським він був як карєрист і конюнктурщик, поки Юля була при владі, тепер це регіонал, як і в 2004 році.
   постійно бреше, нервовий. людям хамить в господарській роботі не розбирається.

  • Шановний Хмельничанин. Наведіть мені, будь ласка, приклад, коли востаннє Сергій Іванович Мельник публічно заявляв, що він підтримує “Батьківщину” чи опозицію. Або коли він був присутній на масових заходах, організованих опозицією? Навпаки, під час “Вставай, Україно!” в Хмельницькому 9 червня щось дуже вже підозріло комунальні служби демонстрували дива працелюбності і явно заважали проведенню мітинга. І ЦЕ В НЕДІЛЮ. От такий він Ваш бютівський

   • коли в Хмельницький приїздила Юля в 2011 році, Мельник її навіть не зустрів і втік з міста, щоб не порочити себе звязками з опозицією.

    • Тимошенко була в Хмельницькому в 2010 році в міській раді, в 2011 році її в Хмельницькому не було, є інформація на сайтах.

     • була точно була. зустрічалася з активом КОДу.
      а Вставай Україно, це акція опозиції БЮТ, УДАР і Свобода

   • Ви хотіли щоб Мельник підтримав на вставай Україно Королевську, яка зрадила Тимошенко? Круто!

    • Шановний ВВ, Ви тут показуєте просто дива політичної обізнаності. Ну яке відношення має Королевська до акції “Вставай, Україно!” в Хмельницькому? В червні цього року вона вже благополучно сиділа в уряді. Тай опозицією вона ніколи не була. Ви просто попутали “Вставай, Україно” із її партією “Україна, вперед”. Дуже прикро, що тисячі таких самих політичних знавців ще досі підтримують Мельника просто тому, що він колись там був в команді Тимошенко.

     • більшість людей голосувало за нього автоматично як за ставленика Юлі, він її зрадив.

   • Шановний Сергію, Мельник став міським головою за підтримки БЮТа, але як державний службовець, він не може підтримувати будь-яку політичну партію і бути присутнім на зборах чи акцях. Такий закон

    • Аня ви смішні, як може закон забороняти бути присутнім на акціях? дайте статтю закону, будь-ласка. це як каже ваш ідол – БРЄД!

 5. Земля чутками повниться і базарники, якщо не генератори цих чуток, то якнайменше розповсюджувачі (дєлать-то нєчєво, торгів нема). Ефект спорченого телефону ніхто не відміняв. Так що не все то правда, що про Мельника кажуть.

 6. А як на рахунок будинку під Києвом? Це по програмі “доступне житло” ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.