Ядуха визнав, що хмельницький аеропорт нікому не потрібен

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха визнав, що комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» нікому не потрібне.

Про це сьогодні він повідомив журналістам на прямій телефонній лінії з громадянами.

Він наголосив, що розмови з чотирьма потенційними інвесторами не дали бажаного результату.

“Ми у серйозному пошуку. Щоправда, нікому цей аеропорт не потрібен. Як кажуть у народі, купляє на словах, а не витягує кошти. Ми готові розглянути різні версії від інвесторів, починаючи з оренди летовища і закінчуючи його викупом”, – сказав губернатор.

Нині ж аеропорт залишається на утриманні обласного бюджету.

“Обласний бюджет – не бездонна бочка, яка постійнно повинна компенсувати витрати людей, котрі нічого не роблять. Ви ж подивіться: аеропорт єдине з комунальних підприємств, що має борги із заробітної плати”, – резюмував В.Ядуха.

Хмельницький аеропорт

Хмельницький аеропорт

Разом з тим 12 вересня на сесію Хмельницької обласної ради виноситься питання про делегування Хмельницькій обласній державній адміністрації повноважень Хмельницької обласної ради щодо управління об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – комунальним підприємством «Аеропорт Хмельницький».

Нагадаємо, що, починаючи з 2004 року, на капітальні видатки комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» за рахунок коштів обласного бюджету було спрямовано 1 млн. 337,7 тис. грн, зокрема на: влаштування пункту пропуску через державний кордон України – 254,8 тис. грн; капітальний ремонт світлосигнальної системи – 250 тис. грн; реконструкцію зливної каналізації – 782,4 тис. гривень.

Разом з тим, на погашення заборгованості із заробітної плати комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький» було виділено 294,0 тис. грн. – у 2011 році та 300 тис. грн. – у 2012 році.

Довідка НГП. Хмельницький аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.
Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв.м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.