У I півріччі промисловість регіону скоротилася на 2,1%

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня-червня 2013р. у порівнянні з відповідним періодом 2012р. скоротилися на 2,1%, у тому числі у добувній промисловості і розробленні кар’єрів падіння становило 24,8%; постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 9%; у переробній промисловості зафіксований ріст –  плюс 3,2%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за січень-червень 2013р. приріст промислової продукції становив 11,4%. Збільшення обсягів продукції спостерігалось у переробленні та консервуванні фруктів та овочів (5,8 раза), виробництві інших харчових продуктів (на 45,4%), молочній (на 23%) та м’ясній (на 12,1%) промисловості.

Водночас зменшився випуск продукції у виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, крохмалів та крохмальних продуктів (на 16%), хліба, хлібобулочних і борошняних виробів (на 6,4%), напоїв (на 1,1%).

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, порівняно з січнем-червнем 2012р. виробництво продукції зменшилось на 0,5%. Спад випуску продукції відбувся у виробництві машин та устатковання для сільського та лісового господарства – на 13%, а також електричного устатковання на 10,4%.

У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії обсяги випуску продукції скоротились на 9,1%, у т.ч. у  виробництві електроенергії – на 12,3%. Порівняно з січнем–червнем 2012р. виробництво електроенергії зменшилось на 1 млрд.кВт.год.

Загалом, протягом січня-травня цього року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 6,1 млрд. грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 3,9 млрд. грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.