За п’ять місяців промисловість впала на 4,2%

Обсяги промислової продукції за підсумками січнятравня 2013р. у порівнянні з відповідним періодом 2012р. скоротилися на 4,2%, у тому числі у добувній промисловості і розробленні кар’єрів падіння становило 21,7%; постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 12,1%; у переробній промисловості зафіксований ріст –  плюс 1,7%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за січень-травень 2013р. приріст промислової продукції становив 12,2%. Збільшення обсягів продукції спостерігалось у переробленні та консервуванні фруктів та овочів (у 6,1 раза), виробництві інших харчових продуктів (у 1,6 раза), молочній (на 28,8%) та м’ясній (на 11,8%) промисловості.

Водночас зменшився випуск продукції у виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, крохмалів та крохмальних продуктів (на 15,1%), хліба, хлібобулочних і борошняних виробів (на 7,5%), напоїв (на 2,3%).

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, порівняно з січнем-травнем 2012р. виробництво продукції зменшилось на 2,1%. Спад випуску продукції відбувся у виробництві машин та устатковання для сільського та лісового господарства, а також електричного устатковання на 16,6%.

У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії обсяги випуску продукції скоротились на 12,5%, у т.ч. у  виробництві електроенергії – на 16,4%. Порівняно з січнем–травнем 2012р. виробництво електроенергії зменшилось на 1,2 млрд.кВт.год.

Загалом, протягом січня-квітня цього року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 4,9 млрд. грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 3 млрд. грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. УВАГА !!! “ЗАХІДІНКОМБАНК” вкрав Ваші депозити? Луцька прокуратура ( 43025 м.Луцьк, вул. Винниченка, 13, тел. (0332) 72-31-01 ) приймає заяви вкладників цього збанкрутілого “банку” щодо повернення депозитів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.