Нардепи зацікавилися рідним братом голови Красилівської РДА, який відібрав селянські пасовища

Народні депутати України від ВО “Свобода” Олександр Мирний і Ігор Сабій звернулися до голови Хмельницької ОДА, прокурора області і Міністра сільського господарства з проханням втрутитися в неоднозначну ситуацію.

“На нашу адресу із колективним звернення звернулися мешканці села Кульчинки Красилівського району Хмельницької області (162 особи)  з проханням повернути їм  пасовища, які безпідставно передані у володіння ТОВ «Житниця Поділля», що створює умови для неможливості утримання великої рогатої худоби та завдає агропромисловому комплексу України значної шкоди”, – зазначають політики.

За даними свободівців, поля, які використовувались під пасовища громади села Кульчинки,  були злущені тракторами ТОВ «Житниця Поділля», що призвело до неможливості селян випасати худоби та  створює умови до знищення поголів’я ВРХ.

“Такі дії керівництва  ТОВ «Житниця Поділля» та бездіяльність органів державної влади і місцевого самоврядування не відповідають основним принципам та  засадам, які  закладені у Державній цільовій програмі розвитку українського села на період до 2015 року, Законі України “Про державну підтримку сільського господарства України”,  Постанові Кабінету Міністрів України від 20.08.2008  № 729 “Про заходи щодо активізації роботи з розвитку тваринництва», – переконані О.Мирний та І.Сабій.

Довідка НГП. За даними Єдиного державного реєстру, засновником ТОВ «Житниця Поділля» є Олександр Арсенюк, рідний брат голови Красилівської райдержадміністрації Петра Арсенюка.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Бред!!

  2. Огого, тут всі мої “клієнти”. Це відкритий форум підопічних обласної психіатричної лікарні №1 ? Да тут не початий шмат роботи, ось де я відірвусь на повну і бабла зароблю ) Хлопці, швидка допомога вже тут, всі до мене

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.