Ядуха зметикував, щоб задобрити заступницю Льовочкіна – ВІДЕО

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха придумав, яким чином можна знайти додаткові надбавки лікарям Центру первинної медико-санітарної допомоги Старокостянтинівського району.

Про це сьогодні він сказав у розмові з Першим заступником Глави Адміністрації Президента України Іриною Акімовою, оглядаючи згаданий Центр.

Микола Мельничук і Василь Ядуха. Фото Віталія Тараненка

Микола Мельничук і Василь Ядуха. Фото Віталія Тараненка

За задумом губернатора, варто скоротити кількість заступників у голови місцевої РДА та міського голови Старокостянтинова, а вільні лишки спрямувати на підтримку медиків.

“Ірино Михайлівно, є пропозиція. Оскільки правцівники цієї сімейної амбулаторії не потрапили під фінансову мотивацію, а у нього (показав у бік мера Старокостянтинова Миколи Мельничука) є купа заступників, яких можна скоротити і віднайти в бюджеті кошти для медиків. Ми можемо таким чином додати їм до зарплатні 10 відсотків надбавки”, – сказав В.Ядуха (див. відео з 49 сек.).

[VbDUR1R-QNM]

Додамо, що найбільше лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги Старокостянтинівського району бідкалися Акімовій на недостатню заробітну плату та оновлення матеріально-технічної бази.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Паніка, незнаю як,Но буде вирішено,”ПОВІРТЕ”,ВОНИ приїхали , потім поїхали , а ви “колбастесь між собою”,а що без Акімовоі не можна було ” повірте”…Побачимо чи почуємо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.