Хмельницькі газовики хочуть стягнути три шкури з Мельника за гарячу воду для населення

Керівництво ПАТ “Хмельницькгаз” виставило ультиматум Хмельницькій міській раді у питанні використання гарячої води для населення обласного центру.

Відповідне роз’яснення одержали директори МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” та МКП “Південно-Західні тепломережі”.

Хмельницькгаз

Згідно з документом, газопостачання підприємств в травні 2013 року буде здійснюватися виключно з метою забезпечення гарячим водопостачанням об’єктів соціальної інфраструктури (навчальні заклади, медичні установи).

У ПАТ “Хмельницькгаз” наголосили, що в разі використання природного газу в травні 2013 року для підігріву води, що подається населенню, останній буде оформлений за цінами як для суб’єктів соціальної інфраструктури, тобто понад 4,5 тис. грн. за тис. куб. газу.

“Ціна природного газу, що використовується для підігріву води населенню, становить 1309 грн. за тис. куб. газу.
Запропонована ціна газу понад 4,5 тис. грн, без зміни тарифів на теплопостачання, унеможливлює подачу гарячої води населенню”, – повідомили у прес-службі міськради.

Нагадаємо, що 19 квітня НАК “Нафтогаз України” доручив підприємству “Хмельницькгаз” відключити від газопостачання комунальні теплопостачальні підприємства обласного центру “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні тепломережі”, які здійснюють централізовану подачу гарячої води в багатоповерхівки, через наявність боргів.

Заступник хмельницького міського голови Анатолій Нестерук тоді зазначив, що на 19 квітня цього року року підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” і “Південно-Західні теплові мережі” заборгували НАК “Нафтогаз України” 60 млн грн. Водночас із державного бюджету не відшкодовано різниці в тарифах 53,5 млн грн, не відшкодовані пільги і субсидії у розмірі 6,8 млн грн і заборгованість установ, що фінансуються з державного бюджету за опалення становить 5,2 млн грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Фирташа на вилы

 2. Мельника тоже

 3. І ядуху і мельника туди ж. Будемо знов без води, догосподарювалися господарники хренові, гнати в шию

 4. На Мельника не гнати! Останній із могікан – гарний професіонал, порядна людина! А той хто гонить – велике питання! Хотять щоб у Хмельницькому було гірше! Сто відсотків! Будьмо обережні, не попадаймося на гачок тих, хто хоче влади будь-якою ціною, навіть жертвуючи спокоєм у Хмельницькому!

  • Дороги в місті жахливі, набережна розвалилася, на привокзальній площі бардак, собаки на кожному кроці, землю громадську роздав, приміщення роздав ядухам, води нема. Де ж той порядний професіонал?

   • Ви не були в других містах. Місто гарне. Не так-то легко його утримати. Зиму дуже тяжку пережили нормально, тарифи порівняно з іншими низькі та й вода скільки років цілодобово гаряча. В Житомирі про таке навіть не мріють. Погано,що хотять в нас відібрати гарячу воду….А критикувати розуму багато не треба, це може сьогодні робити кожна дитина. Вам не здається, що ми багато балакаємо. Треба щось конкретне робити, ну хоча б не кидати недопалки собі під ноги…

 5. З листа Хмельницькагазу видно, що нажертися не можуть! Торгують надрами нашої землі, які належать всім і деруть 1000 шкір, совість би мали! Тільки й навчились спекуляціями займатись, нема щоб щось добре зробити, олігархи гадські! Де кабмін?

 6. пиздець

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.