У Хмельницькому колишні працівники УДАРу вимагають повернути гроші за вибори – ВІДЕО

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

У Хмельницькому біля громадської приймальні народного депутата України від фракції УДАРу Олександра Корнійчука колишні працівники УДАРу вимагали повернути гроші за парламентські вибори.

Участь в акції-протест взяли участь близько 20 осіб.

За словами організатора акції Ніни Бенюк, керівництво обласного осередку партії Віталія Кличка обіцяло погасити заборгованість перед штабними працівниками після виборів. Проте не дотримало обіцянки.

“Коли ми зрозуміли, що зароблених коштів не отримуємо, пішли на вселюдне розголошення цієї інформації. Коли політична партія, яка отримала 15 відсотків підтримки в народу, кидає людей, то це дуже непорядно з боку цієї політичної сили”, – вважає вона.

Н.Бенюк зауважила, що надіслала рекомендованого листа Віталію Кличку, писала йому у “Фейсбук” з проханням втрутитися і розв’язати фінансову проблему, але не отримала жодної відповіді.

[criquRzGyBE]

За інформацією екс-керівника з агітації Хмельницького обласного виборчого штабу “УДАР” Галини Гулко, орієнтовно 2000 особам, що працювали на “УДАР”, не виплатили грошей за останній місяць роботи, тобто жовтень 2012 року.

“Практично не виплачені гроші по Шепетівському, Дунаєвецькому, Красилівському виборчих округах. Частково розрахувалися з працівниками Старокотянтинівського, Хмельницького і Кам’янець-Подільському округах. Особисто до мене щоденно телефонує до десяти осіб, котрі запитують, коли їм партія виплатить зароблені кошти”, – наголосила вона.

[HiOVxs_5Cr4]

Г.Гулко висловила пропозицію, щоби з київського офісу до Хмельницького відрядили комісію, яка перевірила би виплату коштів обласним осередком працівникам у період парламентських виборів.

У громадській приймальні нардепа О.Корнійчука відмовилися давати коментарі з приводу цієї ситуації.

[pCDViG-WjXQ]

У резолюції протестувальники вказали, що вимагають від керівиництва політичної партії УДАР надати їм письмову відповідь щодо дати, коли буде проведений розрахунок з членами штабів, агітаторами, спостерігачами та членами ДВК.

“Якщо наші вимоги не будуть виконані і не буде проведений розрахунок, ми і надалі залишаємо за собою право донести до громадськості усю сутність політичної сили УДАР”, – попередили мітенгувальники.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 18

 1. Провокатори – іншого слова до цих ” проплачених маніфестантів” немає….

  • Тарасе, полікуйся. Для тебе спеціальний заклад є в Ярмолинецькому районі. А в цілому УДАР, це дійсне кидалово: над працівниками під час виборів знущалися, розвели бюрократію вселенських масштабів, та ще й кинули людей на гроші.

 2. Люди подуріли. дід кричить..чого кричить?
  Стоїть працівник.. Ну видно ж що не став міліонером..Де ті гроші їм знайти щоб віддати? і чого він має відчитуватись..він лише радник наскільки я розумію
  люди понаїхали і накидаються на кого-небудь, аби виговоритись на винного.

  • А чому керівництво обласної організації здиміло з офісу. Вони ж знали про цю акцію, були попереджені.

 3. Шебутько, Ивасюк явно проплаченые дебилы,которые обсирают тех людей,которых кинул сраный “Удар” во главе дебильного главаря Кличко!

 4. оце так партія. жах.
  не дай Боже за таке убожище голосувати!

 5. сесія Хмельницької міської ради виділила двокімнатну квартиру – працівнику обласної прокуратури, рідній сестрі головного ударівця і народного депутата Корнійчука. виділила всупереч Закону, Бюджетному кодексу, виділила, бо особисто народний депутат приїхав просити про це міського голову. В черзі на квартири стоїть 10 тисяч хмельничан.

 6. А це не та Ніна Бенюк, яка голова Хмельницької обласної організації Конгресу українських нацоналістів? І давно в нас КУН агітує за УДАР? А ті гроші, які їй заплатили за попередні місяці, вона задекларувала і податки сплатила? Чи як в решти партій – гроші беруться невідомо звідки, платяться невідомо кому, а народу такі “агітатори” розповідають, що Кличко такий-сякий. А я то думала, що ці агітатори за ідею стоять, а вони вони за гроші людей обманюють, бо самі в того Кличка не вірять 🙂

 7. та то звичайний апаратний працівник шо він там вкрав…
  вкрали ті хто депутати..ну і я думаю в долі штаб і той апарт був кожен свій % взяв але не всі…

  нехай люди приходять в нову тему
  Український вибір!в Хмельницькому вже він є!

 8. Що за безлад????? Я коли отримувала гроші – бачила 3-х з цієї компанії!!!! Вони отримали гроші!!!!

  • Можливо це Ви і видавали???? Тільки згадайте за який період.

  • Може й розписалися? Тож покажи!!! Який же дурень просто так буде платити, без підпису! Нам жодного разу не платили без нашого підпису. Тож не городи хе–ню

 9. Згідно останньої інформації, що отримуємо із ЗМІ, можна зробити висновок, що теперішня опозиція, не краща за владу їх в разом потрібно гнати в три шиї.

 10. Видно ж з відео, що проплачені тролі прийшли в приймальню депутата і накинулися на співробітника приймальні. Мені правда цікаво, скільки заплатили за цей цирк, що аж 2 камери було, тому що на скільки мені відомо, то Ексклюзив просто так не працює, тому робіть висновки, чи це УДАР такий поганий, чи це знову намагаються дискредитувати Віталія Кличка

  • Миколо, якщо ти Микола, твій Кличко на брифінгу сам визнав про борги і пообіцяв розрахуватися не пізніше Нового Року і не виконав обіцянки. А такі придурки, як ти, з посвідченнями помічника займаються троллінгом, за рахунок коштів платників податків.

  • Торгів легко перевірити, адже на дільницях камери були і багато людей з інших штабів, які один одного знають. Тож можуть підтвердити. А Кличко й у нас не розрахувався-200 тис грн

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.