Фірма Лабазюків відремонтує дороги за 33 млн. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області на тендерах розіграла 56,3 млн. грн бюджетних коштів на поточний ремонт автомобільних доріг державного та місцевого значення.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Серед переможців виявилася ПП “Аграрна компанія 2004”, яка належить братам Лабазюкам з Волочиська. Так, ця фірма виграла два тендери: поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я вартістю 9,7 млн. грн і поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Волочиськ – Зайчики – 23,4 млн. грн.

Тендерними умовми передбачено освоєння грошей держбюджету протягом березня-грудня 2013 року.

Довідка НГП. У жовтні 2004 року було засновано приватне підприємство «Аграрна компанія 2004». Ця фірма входить у групу компаній “VITAGRO”.

Основні види діяльності “VITAGRO” – це рослинництво та тваринництво. Напрямок “будівництво доріг” зазначається, як додатковий вид діяльності.

Почесним Президентом Групи компаній Vitagro вважається народний депутат України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ). Його рідній брат Петро Лабазюк працює на посаді генерального директора, голови Ради директорів Групи компаній Vitagro.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. того в нас такі й дороги, що їх колгоспники ремонтують

 2. ну от – реальна робота. а то всі обіцянки роздають а ця фірма хоч і не кваліфікується на “ремонту доріг” але сміливо береться за це! молодці!

 3. такі підряди дають тільки “своїм”. 33 млн. освоїти – це мінімум 6 млн. чистого прибутку. а ще більше вкрадуть, будуть люди по ямах їздити.
  коли колгоспники сміливо беруться за дороги – це те саме, що вчитель буде пологи приймати.

 4. хех.. тадобре, що будують! люди, буде дорога! а то щось після зими хоч би хтось щось тим дорогам робив! а то ж роблять! хай роблять!

 5. і щоб то автор та без “цього прізвища” робив… щось інших депутатів не займає… хм.. дивно, чи не так?

 6. що тут доброго, хай зерно сіє, якщо вміє. кожен має робити свою роботу. а то в нас колгосп дороги робить, гроші крадуть, а потім нема дороги нема грошей.
  якби тобі операцію не лікар робив, а водій ти б також казав: яка різниця хай робе.

 7. То ось яка ціна “незалежного” депутата.

 8. не знаю з чого такий ажіотаж? “колгоспники дороги роблять…” по перше: ще з самого заснування аргарної кампанії в неї був асфальтний завод; по – друге якщо державні компанії не мають як робити дороги, то хай роблять це приватні, для прикладу траса хмельницький-тернопіль порівняйте дорогу в хмельницькому і волочиському районах!

  • Ви, пане бачу взагалі від реалій життя далекі. Асвальтовий завод – то є, але асфальт там дуже низької якості. Прямим доказом того є свіжевстелене асфальтове покриття на вул. Чкалова – в районі міського ринку – та частина, яку спочатку почали будувати НЕ “АК 2004” – виглядає добре, а от там де “достелили” Лабазюки вже повно ям, це при тому що пройшло лише 5 П’ЯТЬ!!! місяців. А дорогу до Тарноруди через два роки без сліз взагалі важко буде дивитись!

   Так шо ненада ЛЯ-ЛЯ – видно ви “проплачений козачок”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.