На Хмельниччині голова районної ради написав вірші на честь губернатора і нардепа Гереги – ВІДЕО

Пісня про голову Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядуху була кульмінацією авторського вечора голови Ярмолинецької районної ради Валентина Мазура, який відзначив своє 60-річчя презентацією шостої за рахунком книги власних віршів, пише “Хмельницький потрал”.

Присвячену Василю Ядусі пісню “Вилитий козак” на вірші голови Ярмолинецької районної ради Валентина Мазура і музику народного артиста України, професора, генерала-хорунжого Українського Козацтва Миколи Балеми виконав академічний ансамбль Хмельницької обласної філармонії “Козаки Поділля”.

[h507QnSFerI]

Презентована на творчому вечорі поетична збірка називається “Заради жінки” і відкривається віршем, присвяченим народному депутату Олександру Герезі – меценату, завдяки якому ця книга вийшла у світ. Відтак, ще одна пісня на вірші ювіляра, яку виконали “Козаки Поділля”, була присвячена мережі гіпермаркетів “Епіцентр”.

[5nbnTuYR5e4]

Також більше на ццю тему читайте в авторській публікації Михайла Цимбалюка “Книжка «Заради жінки» починається віршем про нардепа у штанях (репліка)”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Краще, щоб генерал композитор та полковник поет, визнали провал хіта та помилку його опрелюднення

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.