Партія регіонів визнала причетність до пікету біля Хмельницької ОДА

Прес-служба Хмельницької обласної організації Партії регіонів розповсюдила повідомлення про те, що 28 березня 2013 року біля будівлі Хмельницької обласної ради та адміністрації, близько 140 хмельничан, серед яких були й депутати місцевих рад від Партії регіонів Хмельниччини , провели мирну акцію на підтримку Звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України Віктора Януковича та ВРУ щодо скасування депутатської недоторканності та обмеження пільг народним депутатам України.

“Активісти від ВО «Свобода» на чолі з народними депутатами України Ігорем Сабієм та Олександром Мирним своїми діями намагалися зірвати акцію підтримки. Зібрали мітинг. Приводом для чергових закидів на адресу обласної влади стали звинувачення у начебто неналежній роботі з розчищення доріг, що не відповідає дійсності”, – зазначили у прес-службі ПР.

“Дійшовши до потрібної кондиції, зграя оскаженілих «свободівців» намагалася прорватися до приміщення облради з однією метою – зірвати роботу сесії. Народний депутат України Ігор Сабій зі словами «я – народний депутат, мені все можна!» виламав двері до кабінету, де проходило засідання найбільшої фракції ПР в облраді, і разом зі своїми прибічниками спробував нав’язати депутатам бійку”, – розповіли регіонали свою версію подій.

Натомість у коментарі НГП  заступник голови Хмельницької обласної організації Партії регіонів, депутат облради Михайло Войтюк відрестився від участі його політичної сили біля Хмельницької облдержадміністрації.

“Я не знаю, хто робив заявки, але обласна і міська організації Партії регонів участі в акції не брала. Якби брали участь, то неодмінно з прапорами вийшли б. Серед тих протестуючих я не бачив своїх однопартійців”, – сказав він.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Тут нема що коментувати. Брехлива, злочинна партія ригіАналів, брехливий, кримінальний злочинець – президент партії (бо ж не України), тупий прем’єр, ще тупіший спікер парламенту, примітив обласного масштабу войтюк… Всі ж бачили, хто там був (біля облдержадміністрації), але спочатку брехали, потім поміняли покази. Звичайна організована злочинна зграя, що всілася на шию українцям і смокче кров. Нічого, розплата буде страшною.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.