У “Свободі” вже вимагають покарання для чиновників-регіоналів, які обміняли роботу на пікет – Документ

Народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій надіслав депутатське звернення прокурору області Сергію Соляру з проханням розібратися, що робила у робочий час низка чиновників біля Хмельницької ОДА 28 березня цього року.

Депутатське звернення, яке І.Сабій 29 березня надіслав облпрокурору, є у розпорядженні НГП.

Політик стверджує, що на акції “Яка влада, такі і дороги!”, яку організували свободівці, також були пристуні 14 районних держслужбовців. Серед них “яскраві постатті”:  головний лікар Голозубинецького тубдиспансеру і син першого заступника Ядухи Руслан Гаврішко,  Волочиський міський голова Костянтин Черниченко,  перший заступник голови Дунаєвецької районної державної адміністрації  М.Баранюк,  перший заступник голови Ярмолинецької РДА  С.Мантуляк та інші.

Фото з сайту "Є"

“Ці державні службовці порушили ряд статей законодавства: ч.3 ст.37 Конституції України, Закону України «Про державну службу» (ст. 5, 12, 16)  – державний службовець не може використовувати своє службове становище в інтересах політичних партій та інших об’єднань громадян, а також ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції”, – вважає І.Сабій.

Крім цього, свободівець заявив, що йому і нардепу Мирному О.Б. як народним депутатам України, “а також моїм помічникам-консультантам: Бакальцю Д.Д., Смалю Ю.В., Бурлику В.В., Гончаруку В.В. пройти до приміщення Хмельницької ОДА для взяття участі у роботі сесії Хмельницької обласної ради”.

Як повідомляв НГП, учора, 28 березня біля Хмельницької облдержадміністрації між прихильниками Партії регіонів та ВО “Свобода” відбулися сутички.  Представники ВО “Свобода” тримали плакати: “Який мер — такі дороги”, Керівництво облавтодору – у відставку!” та вигукували у мегафон, що хочуть почути звіт про стан доріг голови ОДА Василя Ядухи.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 5

  1. сволочі живуть з наших податків, в робочий час пішли з Свободою битися, мало їм там надавали.
    Пане Соляр, треба звільняти з посад за такі справи.

  2. а також моїм помічникам-консультантам: Бакальцю Д.Д., Смалю Ю.В., Бурлику В.В., Гончаруку В.В

    Супер помічники))) Чим же крім “гарматним мясом” та глубокою глоткою можуть допомагати

  3. А Гаврішко – то синочок бородатого першого зама Ядухи? яблуко від яблуні не далеко впало. Краще старому б пику натовкли.

  4. членом ПР бути соромно, на це здатні тільки аморальні люди, такі що в списку

  5. Регіонали прийшли захищати ями на дорогах і получили

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.