Войтюк переконаний, що свободівці не гамселили чиновників-регіоналів. У свободівців інакша думка

Заступник голови Хмельницької обласної організації Партії регіонів, депутат облради Михайло Войтюк відрестився від участі його політичної сили сьогодні вранці біля Хмельницької облдержадміністрації.

Про це він зазначив у коментарі НГП.

На уточнююче запитання НГП, що головний міліціянт Хмельницького Василь Птащук заявив, що на акції були пристуні прихильники ПР і ВО “Свобода”, пан Войтюк порадив звертатися до правоохоронця за поясненнями.

[vc37YkAsHGM]

“За Василя Кіндратовича (Птащука – НГП) нічого не можу сказати. Нехай він сам пояснює те, що сказав. Я не знаю, хто робив заявки, але обласна і міська організації Партії регонів участі в акції не брала. Якби брали участь, то неодмінно з прапорами вийшли б. Серед тих протестуючих я не бачив своїх однопартійців”, – пояснив регіонал.

Натомість прес-служба ВО “Свобода” розповсюдила інформацію, що на акції були присутні держслужбовці, котрі є членами Партії регіонів.

“Серед групи “регіоналів”, які спровокували штовханину, було помічено міського голову Волочиського Черниченка, заступника глави Волочиської РДА Горобця, заступника глави Дунаєвецької РДА Баранюка, заступників голови Ярмолинецької РДА Байталюка та Мантуляка”, – заявили у “Свободі”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. риги як були брехунами так і ними і залишилися, частина тих чиновників на фото і відео – це голови міських чи районних організацій ПР, або молодих регіонів. мер Волочиська – голова орагнізації ПР

    Серед групи “регіоналів”, які спровокували штовханину, було помічено місько голову Волочиського Черниченка, заступника голови Волочиської РДА Горобця, заступника голови Дунаєвецької РДА Баранюка, заступників голови Ярмолинецької РДА Байталюка та Мантуляка, начальник земельного відділу Ярмолинецької РДА Ткачука, працівників управлінь внутрішньої політики РДА – волочиської Нікітчука, начальника відділу молоді і спорту Волочиської РДА Керепка, директора Дунаєвецького НВК-Гімназії Чекмана, начальника територіального центру соціального захисту населення Шалигіна, головного лікаря Голозубинецького тубдиспансеру, сина першого заступника голови облдержадміністрації Гаврішка, начальника Красилівської статистики Ярмоленка.

  2. а хто з нормальних за ригів піде? тільки чиновники

  3. томущо рядові члени ПР поки вони там балакають, займаються зароблянням на життя!бо не усі члени ПР є козлами)) є нормальні прості люди які потрібні партії тільки для виборів чи прапори понести
    а зараз вже й прости партійці від ПР не дуже й бажають брати участь у подібних справах…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.