ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВИКАРАБКАЛАСЯ З АУТСЕЙДЕРІВ, АЛЕ ПРОДОВЖУЄ ПАСТИ ЗАДНІХ – ОЦІНКА УРЯДУ

За 2012 рік Хмельницька область посіла 21 сходинку з 27-ми можливих за рейтингом соціально-економічного розвитку регіонів ( за 9 місяців 2012 року Хмельниччина знаходилася на 24 позиції).

Таку оцінку дав Кабінет міністрів України, повідомляє департамент забезпечення взаємодії з Верховною Радою та регіонами секретаріату Кабміну.

За напрямком “Інвестиційна та інноваційна діяльність” Хмельниччина опинилася на останньому 27 місці. Так,  обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одиницю населення (наростаючим підсумком з початку інвестування) становить 158,8 дол. США (22 місце). Дещо гірша ситуація у сусідів – Вінницька область – 151,1 дол. США (23 місце), Чернівецька – 71,2  дол. США (26 місце). Замикає Тернопільська область – 60,1  дол. США (27 місце).

Дані Кабміну

Крім цього, пасе задніх Хмельницька область і за напрямком “Споживчий ринок” – 27 місце.   Темп зростання обігом роздрібної торгівлі становить 113,1% – це 22-24 позиції. Найгірше з обігом роздрідної торгівлі у львів’ян – 111,7%. За рівнем інфляції (грудень 2012 року) Хмельницька область займає 17-19 схожинку і демонструє дефляцію у 3,3%. Очолили рейтинг невдах киян, які умудрилися напрацювати на інфляцію – 0,7%.

Низьку популярність у рейтингу Кабміну Хмельниччина отримала за напрямками “Захист прав дитини” – 22 місце та “Рівень злочинності” – 20 місце.

Середянчком Хмельницька область вважається у напрямках “Державні фінанси” – 12 місце (а саме,  рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів до затверджених органами місцевого самоврядування у 2012 році становив 102,3%;  темп зменшення заборгованості із страхових внесків економічно активних платників до Пенсійного фонду України – 26%), “Населення та ринок праці” – 11 місце (індекс реальної заробітної плати становив 116,6%;  частка штатних працівників, які повністю відпрацювали місячну норму часу і мали нарахування в межах мінімальної заробітної плати до загальної кількості штатних працівників – 0,3%), “Житлово-комунальне господарство” – 12 місце ( темп зростання обсягу прийнятого в експлуатацію житла – 120,4%).

Найвище Хмельниччина піднялася у рейтингу – це 7 місце – за напрямком “Економічний розвиток” (збільшення промислової і сільськогосподарської продукцій, відповідно, на 1,2% і 12,9%).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. глибоко в жопі

  2. Так і буде надалі,якщо не позбудиться Ядуха аут айдерів керівників Районів,мін.5 голів.

  3. В обладміністації немає кому працювати, заступники окрім хамства розуму від Ядухи явно не взяли, результат прогнозований , таких тупих керманичів як 1 заступник із задріпаного села Голозубинці без інтентелекту ще небуло і пара йому вихідець із Чемеровецьких Кугаївців . Іхні прізвища Гаврішко та Гураль. Стидно чути що вони несуть на нарадах , які тупі!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.