Ядуха покращив рейтингові позиції, узявши 10 місце

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

За підсумками роботи у I кварталі цього року Хмельницька ОДА на чолі з Василем Ядухою посіла 10 місце у рейтингу регіонів держави, пише видання “Коментарі”.

Ядуха на півбала відстав від кримського губернатора Анатолія Могильова. На відміну від АРК Хмельниччина за освоєнням капітальним інвестиціям розташувалася на другому місці не зверху, а знизу – 327 грн на одного жителя. Область і у минулі роки була не на висоті за цим показником, а в першому кварталі 2013-го допустила падіння на 19,5% в порівнянні з тим же кварталом 2012-го, насамперед через скорочення майже вдвічі (на 48,1%) капітальних інвестицій в будівництво.

Область також в шістці гірших за динамікою будівництва. Правда, на Хмельниччині найнижчий рівень середньомісячної заборгованості населення з оплати ЖКП: 100,45 грн. на одного жителя за середньоукраїнського показнику 294,54 грн.

Область на другому місці за динамікою сільського господарства, має низьку частку працівників, які отримують зарплату в межах мінімальної, і порівняно невисокі показники смертності дітей віком до одного року.

Додамо, що у трійку призерів рейтингу потрапили Вінниччина, Буковина і Волинь, очолювані Іваном Мовчаном, Михайлом Папієвим і Борисом Клімчуком. А в трійці аутсайдерів опинилися Донецька, Луганська і Дніпропетровська області, керовані Андрієм Шишацьким, Володимиром Пристюком та Дмитром Колесниковим, відповідно.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.