У лікувальних закладах області виявлено понад 200 порушень охорони праці

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області виявило понад 200 порушень вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці у лікувальних закладах регіону.

Як повідомляє прес-служба теруправління, характерними порушеннями для більшості перевірених медзакладів були: не отримано дозволу на експлуатацію посудин, що працюють під тиском; не проводяться перевірки та контроль стану трубопроводів кисню і арматури кисневих пунктів та перевірка робочих манометрів контрольним манометром; допускається зберігання балонів без заглушок та захисних ковпаків; не проводяться експертизи трубопроводів кисню.

За результатами перевірок призупинено виконання робіт і експлуатацію 110 одиниць кисневих балонів та обладнання, притягнуто до адмінвідповідальності 17 посадових осіб та працівників, в тому числі сім головних лікарів.

Всього фахівцями теруправління Держгірпромнагляду перевірено 24 лікувально-профілактичних заклади (лікарень, які використовують кисень).

Довідка НГП. У Хмельницькій області нараховується 974 лікувально-профілактичних закладів, (включаючи фельдшерсько-акушерські пункти, приватні стоматологічні кабінети та інші медичні заклади області з незначною чисельністю медперсоналу), із них 91 лікарня, 32 з яких використовують кисень, в тому числі киснепостачання здійснюється: у двох випадках від кисневих станцій, у 29 – від киснево-розподільчих пунктів та 72 – від кисневих концентраторів.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.