Клерки Арсенюка приховали тонни отрутохімікатів у Красилівському районі

На вимогу прокуратури Красилівського району надати відомості про наявність та кількість непридатних до використання пестицидів і отрутохімікатів, районна державна адміністрація направила інформацію, з якої невідомо ні про заборонені і непридатні до використання хімічні засоби рослин, ні про склади, у яких вони зберігаються.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, натомість санепідемстанція повідомила прокуратуру про вирішення в районі питання щодо централізованого вивезення майже 19 тонн таких речовин.

Як зазначав прокурор району Сергій Стецюк, відповідальні посадовці адміністрації проігнорували ці дані. Через неналежне виконання ними своїх посадових обов’язків щодо контролю за проведенням інвентаризації місць накопичення небезпечних відходів, лише у трьох агропідприємствах району у невідомих умовах і тарі зберігалось понад 4 тонни непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин.

На усунення вказаних порушень прокуратурою району внесено Красилівській райдержадміністрації подання. За результатами його розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 посадових осіб.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.