Ядуха перейнявся біженцями

У Хмельницькій області затверджений план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потре­бують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року.

Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Василь Ядуха 18 лютого ц.р.

Згідно з цим документом, передбачається можливість забезпечення функціонування та проведен­ня курсів з вивчення української мови, історії, культури, державного устрою України, законодавства з питань праці, освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення для біженців.

Районні держадміністрації повинні сприяти, в межах компетенції, добровільному розселенню та працевла­штуванню біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, у сільській місцевості.

Правоохоронні органи регіону мають попередити правопорушення та злочини, спрямовані на розпалювання расової ворожнечі та ксенофобії стосовно біженців.

Губернатор В. Ядуха також зобов’язав департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА сприяти відвідуванню дітьми біженців дошкільного віку, закладів дошкільної освіти за місцем проживання.

Довідка НГП. За даними Державної міграційної служ­би в об­ласті, на Хмельниччині статус біженця мають 39 осіб з Афганістану, Сирії, Азербайджану.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.