Оприлюднено результати річного моніторингу виконання Закону “Про доступ до публічної інформації”

11 лютого у ХмельницькомуЦентром політичних студій та аналітики було презентовано результати річного моніторингу виконання органами влади Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Відповідно до загального рейтингу показника відкритості Хмельницька область зайняла 9 місце в Україні з результатом у 3,67 балів з 5 можливих. Перше місце у даному рейтингу посіла Запорізька область з результатом  4,3 бали.  Що ж стосується Хмельницької ОДА, то вона посіла також 9-е місце серед усіх обласних адміністрацій в Україні. Варто зазначити що міська рада Хмельницького хоча й набрала меншу кількість балів 4,02 але виборола 6е місце  серед міських рад обласних центрів. Окрім того, представник міської ради, який брав участь у заході, отримав з рук Дарини Слизьконіс  (координатора напрямку Доступу до публічної інформації Центру Політичних Студій та Аналітики) відзнаку за почесне 2 місце у номінації «Найкраще представлення в мережі Інтернет». Найгірша ж ситуація з представленням у «світовій павутині» склалася із сайтами районних адміністрацій де, досить часто, важко знайти вичерпну інформацію про порядок і  шляхи надсилання інформаційних запитів

Найбільш поширеними помилками у відповідях хмельницьких органів влади є відсутність підпису під відповідями та невикористання фірмових бланків під час надання її електронною поштою. Загалом, більшість помилок є суто технічними, а зміст відповіді майже завжди відповідає суті надісланого запиту.

За словами Дар’ї Слизьконіс дані рейтинги покликані перш за все вказати на помилки та змусити органи влади постійно вдосконалюватись у роботі із запитами громадян на публічну інформацію.

Loading...
Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Черненко

Олег Черненко

Регіональний представник Центру політичних студій та аналітики, координатор руху ЧЕСНО в Хмельницькій області, голова ГО "Хмельницька ініціатива"
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Олег, доброго дня.Маю вже сьомий десяток від роду. Таким як я, а нас багато, «світова павутина»не доступна. Потрібний довідник пенсіонера.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.