“Ударівець” Корнійчук: Колеги по опозиціїї – партнери чи крамарі?

Фото з сайту udarkm.com.ua

Протягом останніх декількох днів дії наших партнерів по опозиції нагадують мені поведінку меркантильного скупника цінностей. Хитрун-скупник відмінно знає, що на перепродажі доброго краму він непогано заробить, ба навіть покращить свої справи. А тому – треба збивати ціну з новачка, який пропонує добрий товар і особливо не торгується.

З чого раптом наші партнери по опозиції стали поводити себе, як той скупник? Їхня метушня, доречі, не дуже пристойна. Та дуже помітна громадянам. Моїм землякам-подолянам. Нашим виборцям. Які мені вже дорікали за таку поведінку партнерів. Може, наші партнери вважають, що, якщо вони вже прожили кілька каденцій в будівлі під куполом на столичній вулиці Грушевського, то мають якесь право користуватися нашими успіхами і поводити себе зверхньо? Це небезпечна думка — як для них зокрема, так і для всієї опозиційної їдеї загалом.

Нам не потрібні старші брати, які б за нас вирішували, що нам робити, де стояти і куди йти. УДАР – самодостатня політична сила. Ми маємо харизматичного лідера, міцну об’єднальну ідею, ми не забруднилися в корупційних скандалах. Чого не скажеш про деяких «рафінованих» опозиціонерів з так званого КОДу. Їхнє намагання перетягти на себе ковдру головних опозиціонерів провокує непорозуміння в опозиційному таборі. Думаю, що всі наші партнери-опозиціонери теж це розуміють. І розуміють, хто чого вартий в очах народу.

На мій погляд, якщо вже розставляти крапки над «і», то це саме нам, нашій політсилі, варто було б думати, чи потрібні людям такі опозиціонери з рафінаду, які вже розбещені сидінням у високих державних кріслах. Які чомусь, без попередніх домовленостей, ідуть у той же Давос нібито від об’єднаної опозиції. І фактично вводять в оману світ відносно того, що собою являє українська опозиція. Така поведінка не партнерська. Це — політичне гендлярство, що вносить розбрат в опозиційний табір.

Я вже багато разів наголошував під час зустрічей з виборцями, що ми готові до співпраці з іншими опозиційними партіями. Але на рівних. І тільки тоді, коли це не суперечить застереженням партії УДАР. У будь-якому випадку, співпраця повинна починатися як мінімум з нейтралітету між опозиціонерами. Ми знаємо свою силу. І знаємо, скільки людей підтримають наші ініціативи. Ми готові конструктивно співпрацювати з представниками інших опозиційних сил. Ще не пізно домовитися. Тому, якщо наші партнери хочуть, щоб ми працювали пліч-о-пліч, їм, напевно, варто було б теж поводити себе коректно. По-партнерськи. А не дивитися на нас очима, в яких лише мерехтять політиканські кулькулятори.

Олександр Корнійчук,

народний депутат від УДАРу, голова Хмельницької облорганізації УДАР

udarkm.com.ua.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Ну и? Фигня а не статья,сам заплатил Корнейчук чтоб галиматью тут его написали

  2. Право називатися опозицією і щоб з Ударом рахувалися, – потрібно заслужити. Де ви, шановний, були, коли були податковий майдан, акції протесту проти пенсійної реформи, політичних репресій, приватизації землі, чому ви не подали голос на захист української мови? ви три роки сиділи в кущах, на бренді Кличка зайшли в парламент, ще нічого не зробили, а вже чогось вимагаєте???? ваш виступ – суцільна істерика незавдоволених амбіцій. До того ж згадайте, що саме Удар наприкінці виборчих перегонів-2012 відмовився підписувати декларацію обєднаної опорзиції. Тому опозиція сьогодні – це Свобода і Батьківщина.

    • Яка різниця хто де був. Хтось працював, створюючи суспільно корисний продукт, хтось піарився без практичного результату, бо це легши. Вийти кинути пару прокльонів на владу, помахати партійними прапорами, при тому розтавляючи їх так щоб з якої сторони ЗМІ не знімали, в кадр завжди прапор потрапляв і вже опозіціонер.

  3. Людям вже набридли ці розмови хто розумніший, хто кращий. Якщо хочете народу і країні добра – знайдіть спільну мову і об”єднайтеся. Завдячуючи таким заявам, люди втрачають віру, що опозиція на щось здатна

  4. знов сварки і нарікання? у Волочиську УДАР висунув свого кандидата на зло опозиції, в Харкові головою міської організації вибрали депутата-регіонала? що сі робе?

  5. Замахали, знову в наші рідні “норки” чужих щурів завозять. І вони, ще хочуть щоб толк був…….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.