Партія регіонів висунула лікаря-чорнобильця на волочиську мажоритарку

Хмельницька обласна організація Партії регіонів висунула кандидатом у депутати обласної ради у мажоритарному окрузі № 28 (Волочиський район) головного лікаря центральної районної лікарні у Волочиську Віктора Чубара.

Про це одноголосно проголосували делегати обласної партконференції ПР.

Як відомо, пан Чубар входить до депутатської фракції Волочиської районної організації партії «Союз.Чорнобиль.Україна».

Довідка НГП. Хмельницька обласна виборча комісія призначила проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район) на 24 лютого 2013 року.

Таким чином мешканці Волочиського району зможуть обрати гідну заміну екс-депутату облради Сергію Лабазюку, якого 28 жовтня минулого рокустав народним депутатом.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. НЕНАВИДЖУ
  Вікторія Козіна напісалa вчора о 00:45

  Я вас не просто ненавиджу – готова хапати автомат і стріляти, стріляти, стріляти по тим, хто давав якусь там клятву Гіппократа, клявся не нашкодити і взагалі … Можливо, десь там, в прекрасному далекому був і великий Пирогов, який оперує під свист хв в обложеному севастополі, і радянські (яке дивно забуте слово!) лікарі, що їдуть в тайгу і до В’єтнаму, в заражені райони Монголії і холерний Краснодар. Були в цьому далекому і сволочі, беруть хабарі, і троешнікі, не відрізняють гайморит від геморою, але більшість людей в білих халатах рятували життя, дарували її, відбираючи в чорних сил часто ціною свого власного.
  У мене помер один. Талановитий музикант. В силу обставин, або практики цього сволочной держави вимушений підробляти будівельником. Чи навпаки? Тонкі пальці гітариста-віртуоза місили розчин і клали плитку … А ввечері репетирували, репетирували, репетирували. Чудовий тенор, імпровізації, яким позаздрив би не один просунутий жирненькие коханцями столичний звездун. Голос – хтось говорив: «О! другий Кінчев! »А він був всього лише першим Серьогою. Серьогою Берліозом, як звали його близькі друзі. Його вбили медики. Убили просто – гнилим і таким професійним байдужістю. Коли він прийшов перший раз і поскаржився на біль у животі (там починалася непрохідність, спочатку часткова, потім перейшла в повну) його просто присоромили і сказали, що після свят біль у животі звичайне явище. Він прийшов другий раз, вже з роздутим підчерев’я, синявою навколо носа і губ, але його знову відправили назад. А раз лікар сказав – здоровий, значить потрібно і можна працювати. А сім’ю годувати не віртуозна Серьогіна гра на гітарі, а саме будівельні спеціальності. І ось людина з прогресивно розвивається гострої повної непрохідності кишечнику кілька днів тягав, пиляв, місив … поки не помер від гострої інтоксикації.
  Хто відповість за смерть молодого і талановитого чоловіка, чоловіка, батька? Хто заплатить справедливу виру відплати? Кого покарають за таку страшну, болісну і абсолютно безглузду смерть? Ви хочете дізнатися конкретних винуватців? Так їх немає. І поліклініка, і лікарня тут же взяла під крильце своїх доктора Менгеле, яких цікавить тільки зелень в кишені пацієнта. А якщо нема чого взяти, так і не хрін ходити по лікарях і відволікати зайнятих людей від захоплюючих бесід за чашкою чаю.
  Ви скажете – тобою рухає гіркоту втрати – немає. Мною рухає бажання втрати. Бажання загубити всіх тих троешніков і хабарників, ледарів і байдужих сволот, що надів білий халат не по праву. Я хочу знати, коли ж замість гітар у чистих і сміливих хлопців нашого проклятого держави в руках з’являться хоча б рогатки?

 2. ого как написано!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.