У Волочиську буде свій Шевченко

Стали відомі підсумки конкурсу Волочиської міської ради на кращий проект пам’ятника Тарасу Шевченку. Переможцем стала скульптурна композиція за № ТГШ 014. За неї проголосували 8 членів журі. Очолював конкурсну комісію художник, член Національної Спілки художників України Володимир  Карвасарний (м. Хмельницький). Під час обговорення члени журі відзначили, що дана скульптурна композиція найбільш цікава, має чітке композиційне вирішення.

shevchenko_1

 

Свою точку зору висловив і голова обласного відділення Спілки архітекторів Сергій Козак. На його переконання, з появою пам’ятника Тарасу Шевченку у Волочиську буде створена нова містобудівна ситуація. Бажано територію благоустрою (у районі ЗОШ №1) більш розкрити з різних кутів огляду для відвідувачів, виконати її більш пластично, із врахуванням зелених насаджень.

Після відкриття конвертів учасників конкурсу стало відоме ім’я переможця – Іван Сонсядло.  І хоча автора кращого ескіза скульптурної композиції усі члени журі вибрали одностайно, у кожного з них були свої побажання та пропозиції щодо удосконалення проекту.

Після врахування всіх зауважень та доопрацювання проекту, було вирішено прийняти його за основу. Переможця конкурсу тернополянина  І. Сонсядла нагородили відповідним дипломом, відзначили дипломами міськради й інших учасників конкурсу.

Міський голова Волочиська Костянтин Черниченко уточнив: враховуючи передбачуваний кошторис, скульптура буде виготовлена зі штучних матеріалів. 200 – річчя з дня народження Т. Шевченка Волочиськ ознаменує пам’ятником молодого Кобзаря. Очікується, що до благої справи долучиться й громада міста.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. враховуючи передбачуваний кошторис , всеодно відмиється значна частина коштів , це в ліс не ходи , Черніченко добрий жук , а в парі з добжанським вже не один млн. відмили , забув як на майдані на коліна падав і благав народ , але божа кара незагорами для всіх

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.